5 6 Yıldır bir film arıyorum bulamadım bulana hll

dgncyx
11-07-2020, 15:44   |  #1  
dgncyx avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Sanırım 2012 yada 2013 yaz aylarıydı bir akşam atv de oynuyordu bu film adını gerçekten 1 harf bile hatırlamıyorum ama içeriği şu şekildeydi. İki tane çift bunlar sevgiliydiler , kız tatil e çıkmak istiyordu fakat erkeğin şehir dışına çıkma korkusu vardı ne zaman ki şehir dışına çıkmaya kalksa panik atak oluyordu bu yüzden tatil'e çıkamıyorlardı ama bir gün erkek cesaretini topladı ve bu sefer yapacağım diyerekten bir tatil planı olusturdular sanırım 1 hafta sonrasına fln olmalı bu cocuk bir gece petrolde çalışırken bir hırsız gelir ve petrol ü soymaya kalkar ama bizimki onu öldürür ve hemen kız arkadaşını arar kız arkadaşı ona çok kızar ve hemen polislerin onu yakalayacagını düşündüğünden bir arkadaşının gece klübü gibi benzer bir yere gider ve orada saklanırlar devamında polisten kaçış fln var ve finalinde polisten kaçarken zaten şehir dışına çıkıyor ve korkusunu yeniyor son sahnede onları takip eden polis helikopteri patlıyor ve o evlenme teklifi ediyor bu kadar tam olarak hatırlamıyorum ama film in ismi sanırım tek bir kelimeydi.