50 bin radyo kanalı emrinizde!

CHIP Online
25-04-2011, 14:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

50 binden fazla radyo kanalını istediğiniz an, ücretsiz olarak dinleyin. İşte tek ihtiyacınız!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/50-b ... mrinizde_26472.html

Resimlerle: 1MB'tan küçük 50 faydalı araç!

Henüz televizyon bile ortada yokken insanlar için radyo en önemli eğlence ve bilgi kaynaklarından biriydi. Aradan geçen yıllar boyunca sayısız teknolojik gelişme yaşandı, televizyon ve internet yaşamlarımıza girdi ama hiç biri radyonun yerini alamadı. Üstelik artık radyo dinlemek için ayrı bir cihaza da gereksinimiz yok. Tek ihtiyacınız olan internet bağlantısına sahip ve uygulama çalıştırabilen bir telefon. Bu konuda size yardımcı olabilecek en iyi uygulamalardan biri ise; TuneIn...

Tüm yaygın akıllı telefonlarda çalışabilen TuneIn aynı zamanda Google TV, Yahoo TV ve Roku desteğine de sahip. 50 binin üzerinde AM ve FM radyo kanalına erişim sağlayan TuneIn ile o anda canınızın istediği şarkıyı çalan radyoyu aramak ta mümkün. Favori radyo istasyonlarınızı kolayca kaydedebilir ve farklı bir cihaza geçtiğinizde istasyonu tekrar aramak zorunda kalmadan kolayca senkronize edebilirsiniz.

Windows Phone, Android, BlackBerry, Palm, Samsung Bada ve Apple iOS desteği bunan TuneIn'i şu adresten indirebilirsiniz.


Tüm konu: 50 bin radyo kanalı emrinizde!

İzleyin: Internetin kısa tarihi

Resimlerle: 1MB'tan küçük 50 faydalı araç!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Tunein'i nasıl buldunuz?