56k modem

bülent53
28-11-2007, 10:23   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba arkadaşlar,

diz üstü kullanıyorum ve intern 56k smart link modemim var. Bugüne kadar çok rahat bir şekilde kablolu ağ üzerinden internete bağlanabilirken birden hata 633le karşılaşıyorum. Yani modemin bağlantı noktası başka bir uygulama tarafından kullanılmaktadır şeklinde.İşin ilginç yanı aygıt yöneticisine baktığımda bağlantı noktalarını bulamıyrum.Deli. Programı bulmak için tüm uygulamaları teker teker kapatıp (CTRL+ALT+DELETE)ile, yine denedim olmadıAğlıyor. Bigisaarda viüs veya trojan olabilirmi diye scan ettim yine yokAğlıyor.xp home dition kullanıyorum, service pack 2den şüpheleniorum olabilir mi? Google de araştırıken bir çok kişinin benimle aynı ızdırabı paylaştığını gördüm fakat hiçbir çözüm yok. Şimdi bana denilebilirki ADSL al rahat et. Arkadaşlar var, ama ben bu problemi çözmek istiyorum. Nasıl olur ki bu çözülmez olsun. Tabi ki en güncel modem sürücülerini yükledim. Lütfen yardımAlkış.

Borga-x
28-11-2007, 11:43   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Kurmuş oldugun bağlantı noktasındakı bılgılerını bılıyorsan(kullanıcı adı, parola)o bağlantı noktasını sil ve kendıne yenı bır tane yapılandır..

bülent53
28-11-2007, 16:04   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

onu da denedim, herşeyi denedim. Herhalde son çağrem format atmak. Yine de sağolun. Ama niye olmuyor içimde hep ukde kalacak.