5800 Yazılım Güncelleme Sorun

onurrT
18-11-2009, 20:47   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
288 mesaj

Arkadaşlar telefonumu güncellmeye çalışıyorum ama hata verip duruyor,Nokia updater ı tekrar yükledim fakat aynı hatayı yine verdi,telefon üzerinden de güncellemeye çalıştığımda telefonunuz güncel diyor.(Resimlerin sırası  tam tersi olacak)     
Şimdiden Herkese teşekkürler.

Karub
18-11-2009, 21:30   |  #2  
Karub avatarı
Yıllanmış Üye
2,652 mesaj

Aynı sorun bendede vardı.. Dün akşam tekrar deniyim dedim bu sefer oldu. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve telefonunuzuda kapatıp açın düzelecektir :)

mulur
19-11-2009, 17:07   |  #3  
Taze Üye
9 mesaj

bende yüklemeye çalışıyorum son sürümü idirmeden sonra günceleştirmeniz yükleniyor diyo kalan süre 15 dk dio bekliyorum daha sonra CİHAZ KURTARMA yazısı geliyo. Ne yapmam gerek bilen warmı

Karub
20-11-2009, 00:22   |  #4  
Karub avatarı
Yıllanmış Üye
2,652 mesaj

v31 sürümünün türkçe versiyonu yoktu.. Yani vardı ama Türkçe olanı yüklenmiyordu diye biliyorum ben tam akşam v31' i yükledim sabahta Mynokia' dan mesaj geldi telefonunuz için yeni yazılım mevcuttur diye yani ipuçları özeliğini açarsanız sizede gelir oradan takip edersiniz şimdilik bu yazılımda pek değişiklik yok benim gibi çok mesaj çekiyorsanız altlara indikçe geçikme hatası düzeltilmiş, menüler daha hızlı, menü daha hızlı dönüyor, Ovi Maps eklenmiş daha hızlı ve kullanışlı ayrıca bir program ile ölçüyorum v30' a göre daha az RAM kullanmakta şuan :)
Aslında bu özellikleri kaçırmamamk lazım en azından v40 çıkana kadar.
işletim sisteminiz nedir ? ben yüklediğimde win. vista uyumluluk modunda yüklemiştim windows 7 de olmuyor.

onurrT
20-11-2009, 19:49   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
288 mesaj

Aynen bende vistada yükleyemedim dün Windows 7 den yükledim.Ovi mapsi ben göremedim nerde?