6 Tane Bedava Antivirus.

mancukya
21-12-2008, 12:50   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

1 Avira Antivir Personal Edition

Piyasadaki en iyi Antivirus su anda yapilan bütün testlerde ya 1 numarada yada 2 numarada elbetteki bu testler parali olanlarla beraber yapilan testler ve bunlarda genelde g-data, kaspersky ve antivir 1 cilikleri paylasiyor.

2 AVG Anti-virus Free Edition

Bu sene üst üste virus diye hatali dosya silmesine ragmen oldukca tutulan bir antivirus tavsiye edilenler listesinde ve bu konuda gercekten etkili.

3 Avast! Home Edition

Kullanici rekorlari kiriyordu bir zamanlar sonrasinda virus konusunda gec gelen databaseler ve firmanin sacmaliklari sonu düsüste.
(Kurmanizi önermem kisisel tercihimdir faydasini göremezsiniz)

4 BitDefender Free Edition

Buda oldukca iyi bir alternatif firma senelerdir ismi ve kalitesi olan bir firma üstelikde 3 sene önce testlerde hep 1 ci cikiyorlardi sonradan düstüler.

5 RISING Antivirus Free Edition

Cin yapimi bir antivirus pek cok firmanin korumasini yapiyormus 60 milyonu geckin kullanicisi var Kaspersky sistemine benzer bir tabani oldugu söyleniyor.
isin acikcasi bunu deneme amacli kurdum 2 versiyonu var bedava versiyonda sadece güvenlik duvari yok yoksa hepsi ayni ama kalitesi hakkinda pekte bir bilgim yok 1 2 hafta deneyip Kasper, Norton, panda sitelerinde online scanner yapmayi düsünüyorum ama 2 gün sonunda düsüncem cok etkili oldugu yönünde malware, regedit koruma vs vs sistemleri eksiksiz gibi.

Düzeltme sakin kurmayin dün format atmak zorunda kaldim cin mali iste ama en azindan denedim 70 kusur dalgayi yedikten sonra ögrendik Cin mali ucuz ama cürüktür prensibi dogruymus

6 Clam AntiVirus

Acik kaynak kodlu bir antivirus, Gnu Unix tabanli pek cok versiyonu ve özelligi var sürekli kendini güncelleyen ve hergün artan bir güvenlik tabani var.
Acik kaynak koduna destek veren gönüllüler tarafindan sürekli yenileniyor.
Diger bir avantaji ise usb versiyonu yani tasinabilir versiyonununda olmasi pcye kurulmadan update yapip güncelleyip pcde tarama yapabiliyor oldukca etkili.

Son Düzenleme: mancukya ~ 24 Aralık 2008 20:20
Fubiku
21-12-2008, 20:31   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
226 mesaj

Nerden çaldın bunları:) Şaka şaka emeğe saygı olsun diye bu mesajı yazıyorum. eline sağlık

soulmy
21-12-2008, 20:34   |  #3  
soulmy avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,939 mesaj

Clam AntiVirus yazılımının portable olanı da var. Flash diske portable'ı kurup taratabiliyorsunuz.
İndirmek isteyen linke tıklasın.

Son Düzenleme: soulmy ~ 21 Aralık 2008 20:40
redwine
22-12-2008, 18:26   |  #4  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
72 mesaj

bence de çok faydalı bir çalışma olmuş, benim için en başarılısı Avira dır, deneyim görmekte fayda var hepsini elbette

Kaya Erdoğdu
28-12-2008, 01:13   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,281 mesaj

avira antivir diyorum başka birşey demiyorum

PsK_Pc_06
01-01-2009, 23:45   |  #6  
PsK_Pc_06 avatarı
Yıllanmış Üye
752 mesaj
k4y4
avira antivir diyorum başka birşey
aynen Alkışhemen hemen bütün virüsleri pcden başarı ile silebilen bir antivirüs avira...

hackdea
14-02-2009, 10:17   |  #7  
Yeni Üye
44 mesaj
PsK_Pc_06
aynen Alkışhemen hemen bütün virüsleri pcden başarı ile silebilen bir antivirüs avira...
KATILIYORM Avira Premium diyorum başka birşey demiyorum (ŞİMDİLİK)