600 Tl YE Kasa Lütfen :D

Kapalı Hesap (167851)
18-04-2011, 16:53   |  #26  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
390 mesaj
Alıntı: azrail21  
SAPPHIRE ATI HD5570
fiyat son olarak neydi onu bir ögreneyim birde birkaç tanıdık ve bu hafta sonu bilgisayarcılara gidip sistemi söyleyim kaça toplarsınız diye bir yoklayacam en ucuz u hangisiyse ordan bu cumartesi alacağım saygılarımla... 
5570 bir video kartıdır.Oyun kartı değil.5670 Almalısın.O bilgisayarcı tanıdıklarının seni kazıklayacağına emin olabilirsin.Söylediklerine asla inanma.İşte şu kart daha iyi bunu takalım falan.Kanma bunlara.Asla ve asla toplatma onlara.Nova bilgisayardan veya Vatandan toplatabilirsin.Hayırlı olsun

azrail21
18-04-2011, 19:08   |  #27  
OP Yıllanmış Üye
136 mesaj

aslınsa ilk olarak bende5670 düsndm ama sonra aralarında performans farkı yok arada verecegin 10-20tl parana yazık dediler vazgectim

emrekosemen
19-04-2011, 16:29   |  #28  
Taze Üye
4 mesaj

dostum bence sen bilgisayarcıları gez kafandaki konfigürasyonları bir sor en son ben sana fiyat vereyim çünkü kafan biraz karışık belli,,tek dikkat etmeni istediğim nokta bu işin satışında ve pazarlamasında inanılmaz büyük ve kirli işler dönüyor,,bilgisayar profesörüyüm diyen adamı bile acayip yontarlar anlamazsın..sana tavsiyem istediğin her parçanın tüm özelliklerini söyle hiç eksik olmadan tüm özelliklerini gör çünkü piyasada ne rpm sayıları yalan dönüyor ne etiketler sökülüp bad sectörlü Harddisklere takılıyor ne 2. el ekran ve anakartlar temizlenip silinip kutulanıyor inanamazsın...yaşını bilmiyorum ama sanırım yarı yaşıma yakınsın (bu arada ben 33 :)) ama çok dikkat et en büyük paralar sizin gibi heyecanlı gençlerden kazanılıyor,,az önce arkadaşların bahsettiği zincir mağazalardan uzak dur derim daha da açık konuşamam....Saygılarımla