6120 Classic mi N70 Mİ??

emydn
16-04-2008, 00:12   |  #26  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj
ZombieNation
Ayrıca neyi karşılaştıracağımı sana soracak değilim. 6120 miymiş bi tcell msn bile desteklemiyo (o kadar parayı ona verenler toptan malın önde gidenidir bunlardan birisi emydn malıdır)
bana bak insan kılığına girmiş yaratık be embessil ben vodafonede çalışıyorum vodafone kadrosu shop mop değil bu benim işim senin gibi netten kulaktan doğma bilgilerle gelip burda konuşmam ben ikincisi geri zekalı iyi dinle benim kullandığım telefon bu değil.okadar para dediğin n70 takozuyla arasında 50 ytl fark var sen bunu bile bilmeyecek kadar gerizekalıysan burda hiç konuşma okadar para dediğin ney tekneoljiyi yakından takip ediyomuş  hahaha sen takip etmeye dewam et çünkü ben teknelojinin içindeyim sığır ve okadar cok anlıyosunki teknolojiden n70 in teknolojisiyle 6120 nin teknolojini bile ayırt edemeyycek kadar malsın ve hala kalkmış bana laf yapıyoo utanmadan defol senin yeterince seviyene düştüm embessil yaratık teknolojiyi geriden takip etmeyede dewam et yakında 7610 la n95 şi karşılaştırırsın nede olsa teknolojiyi benden iyi biliyosun valla çok komiksiniz aşırı derecede sen istediğin kadar hakaret et ben burda sana kıcımla gülüyorum

ZombieNation
16-04-2008, 11:10   |  #27  
Yıllanmış Üye
119 mesaj

Vodafonda çalışıyon diye kendini bişey sanma. Söylediğin sözler aynen kendine iadedir. Bu arada neyi karşılaştıracağımı sana soracak değilim ister 1100 ı karşılaştırırım ister N95 i sanane. Senin gibilerle boş vakit kaybedecek zamanım yok.Bir daha görüşmemek üzere by..

(Allahın Kazması)

emydn
16-04-2008, 13:39   |  #28  
Taze Üye
6 mesaj
ZombieNation
Vodafonda çalışıyon diye kendini bişey sanma. Söylediğin sözler aynen kendine iadedir. Bu arada neyi karşılaştıracağımı sana soracak değilim ister 1100 ı karşılaştırırım ister N95 i sanane. Senin gibilerle boş vakit kaybedecek zamanım yok.Bir daha görüşmemek üzere by..

(Allahın Kazması)

of of senin fazla zaman kaybettim öğren gel tartışalım tamammı kulaktan doğma haberlerle gelip burda sidik yarıştırma dongoz