7-8 Ekim SEO Eğitim Zirvesi - SEO Akademi

sosyalmedyazirve
04-10-2016, 14:59   |  #1  
sosyalmedyazirve avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2016

SEO Eğitim Zirvesi Ve İçeriği

SEO Akademi, SEO Eğitim Zirvesi kaldığı yerden devam ediyor. SEO Akademi kurucu ve eğitmen kadrosu ile Türkiye’nin her yerine SEO Eğitimi götüren profesyonel eğitim merkezimiz İstanbul'da düzenleyeceği zirve ile sizlerle buluşacak.

İstanbul’da SEO eğitimi almak, kişisel ve kurumsal web sitelerinin optimizasyonunu yapabilmek, SEO uzmanlığı için ilk adımı atmak, arama motorlarının ilk sayfasında olmak, e-ticaret sitelerinden kazanç sağlamak, başarılı web siteleri yönetmek istiyorsanız siz de SEO Akademi’nin İstanbul SEO Eğitimi için yerinizi ayırtmalısınız.

Konu Başlıkları

SEO – ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

TASARIM OPTİMİZASYONU EĞİTİMİ

İÇERİK OPTİMİZASYONU EĞİTİMİ

EN POPÜLER SEO ARAÇLARI EĞİTİMİ

BACKLİNK EĞİTİMİ

GOOGLE ARAÇLARI EĞİTİMİ

GOOGLE ALGORİTMASI EĞİTİMİ

GOOGLE BOTLARI EĞİTİMİ

GOOGLE CEZALARI EĞİTİMİ

ve daha bir çok konuda sizleri bilgilendireceğiz.

SEO Eğitim Zirvesi SEO Akademi Kurucusu Orhan Gürbüz ve Türkiye’nin en iyi SEO eğitmenleri sizlere olacak. 7-8 Ekim 2016 (Cuma ve Cumartesi) günlerinde düzenlenecek olan eğitimde SEO’nun nasıl yapıldığını ve tüm sırlarını öğreneceksiniz.

İstanbul SEO Eğitim Zirvesi katılımcıların yerlerini almasından sonra saat 10.00 itibariyle kurucumuz Orhan Gürbüz’ün açılış konuşması ile başlayacak. SEO eğitmeni Orhan Gürbüz, ilk oturum başlığı olan İnternet Kullanım İstatistikleri bölümünde katılımcılara internetin hayatımızdaki önemini, nerelerde ve ne sıklıkta kullandığımız hakkında bilgiler verecek. Temel internet bilgilerinden sonra İstanbul SEO kursu keyifli sunumlarla devam edecek.

7-8 Ekim'de Yapılacak olan eğitimimize katılmak için son 3 gün! Başvuru için Web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Web site adresimiz: www.seoegitimzirvesi.com