8mb internet hızım ne kadar olur?

emrel
25-07-2011, 10:40   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

arkadaşlar ben ttnet 1 mb müşteriydim 8mb kadar internet tarifesine geçtim adamlar baktım hızımı 512 kb düşürmüşler Kahkaha aradım teknik servisi düzelticez dediler şimdi merak ediyorum 8mb indirme hızım ne kadar olur 1mb de indirme hızım 90-70 arası değişiyordu
istatistikler 
İstatistikler - ADSL

Mod:                  G.DMT                                  Tip:Fast                                  Hat Kodlaması:                  Trellis On                                                 Durum:                  No Defect                                                 Hat Güç Durumu:                  L0                                                                                                                     Alınan                  Gönderilen                                                SNR Sınırı (dB):                  9.2                   14.0                                                 Sinyal Genlik Zayıflaması (dB):                  63.5                   31.5                                                 Çıkış Gücü (dBm):                  12.2                   13.3                                                                                         Ulaşılabilir Hız (Kbps):                  320                   820                                                 Hız (Kbps):                  288                   512                               K (number of bytes in DMT frame):10 17 R (number of check bytes in RS code word):0 0 S (RS code word size in DMT frame):1 1 D (interleaver depth):1 1 Delay (msec):0 0                                                                                   Super Frame:                  179654                   179654                                                 Super Frame Hataları:                  16                   0                                                 RS Words:                  0                   0                                                 RS Düzeltilebilir Hatalar:                  0                   0                                                 RS Düzeltilemez Hatalar:                  0                   N/A                                                                                                  HEC Hataları:                  3                   0                                                 OCD Hataları:                  0                   0                                                 LCD Hataları:                  0                   0                                                 Toplam Hücreler:                  2074509                   0                                                 Data Hücreler:                  675082                   0                                                 Bit Hataları:                  0                   0                                                                                                  Toplam ES:                  8                   0                                                 Toplam SES:                  0                   0                                                 Toplam UAS:                  98                   0

Qromodynmc
25-07-2011, 11:28   |  #2  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

Deneyip görmek lazım ama 1mbps'de 90/70 arası olması tuhaf çünkü 125 kbye kadar çıkması lazımdı,enazından bende öyleydi,yani 1mbpsyi full hızda kullanamayan hattın 8mbpsde yüksek performans vermesini beklememek lazım ama yinede deneyip görmek lazım,telekom bu:D

Fenerlist34
25-07-2011, 12:06   |  #3  
Yıllanmış Üye
603 mesaj

arkadasım sana önerim şudur eğer taahhüt ün yoksa yani belli bi aya kadar zorunlu üyeliğin yoksa ttneti kapattır. evin önünden superonline hattı geçiyorsa superonline a geç hat yoksa uydu nete geç çünkü ttnet artık çağın gerisinde kaldı.

emrel
25-07-2011, 13:00   |  #4  
OP Yeni Üye
22 mesaj

superonlne olsaydı yapacaktım ama yok :) (şehir van :D)

şafak89
31-07-2011, 14:43   |  #5  
şafak89 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,522 mesaj
Alıntı: emrel  
superonlne olsaydı yapacaktım ama yok :) (şehir van :D)
o zaman evi taşı :P