94 Doğumluyum 91 Doğumlu Bir Kıza Aşık Oldum...

Zakumi
01-05-2013, 01:12   |  #1  
Zakumi avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 1
90 mesaj

Arkadaşlar merhabalar direk konuya girmek istiyorum.94 doğumlu meslek lisesi web programcılığı son sınıfta öğrenciyim.sevdiğim kız bir yakınımın patronunun kızı yakınım onların şirketinde çalışıyor.bu sayede tanıdım onu.sevdiğim kız 91 doğumlu ve sınıf öğretmenliği son sınıfta öğrenci.gerçekten kızı çok seviyorum ve çok ciddi düşünüyorum şuana kadar 1 ilişkim oldu ve oda gayet düzenli ve seviyeliydi ondan sonra kimseyle beraber olmadım.çünkü günümüz kızları malum ben bir sürekli sevgili değiştirecek ya da sürekli farklı insanlarla bir araya gelmeye çok karşıyım .kendisine çoktan açılırdım söylerdim kabul eder ve reddederdi ama en azından bu içimdeki azaptan bir nebze olsun kurtulmuş olurdum.ama yakınımın işine herhangibir sorun sıkıntı olur ve kızın nasıl bir tepki vereceğini bilemediğim için neredeyse 10 aydır lanet bir hayat yaşıyorum 10 aydır twitter adresini hergün saatlerce takip ediyorum.sizce ne yapmalıyım bu iş olabilir mi?birde sizlerin fikrini almak istedim çok zor durumdayım.etrafımdaki insanlar o senden büyük bu iş olmaz diyolar ama ben insanların belli bir yaştan sonra genel olarak olgun olduğunu düşünüyorum ben 15 o 18 olsa dedikleri doğru ama 19 yaşındayım ve hem fiziki olarak hem mental anlamda gayet olgunum bir heves olmasını çok isterdim ama malesef ki değil ve onu çok seviyorum sizlerde bir fikrinizi belirtirseniz sevinirim...

mhmt06
01-05-2013, 03:13   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 134
1,187 mesaj

birgün birini görüp te  ben buna aşık oluyum demezsin. dersen zaten o aşk değildir, kendi kendine oyun oynamış olursun.
ve birgün birini görür aşık olursun, ben bundan vazgeçiyim diyemezsin. dersen kendi kendini kandırmış olursun.
 yüreğini idare etmen çok zordur. zaten idare edebilsen aşktan zevk alamazsın. insanın aklı ve yüreği bazen farklı çalışır. aşk konusunda ikiside aynı şeyi söylüyorsa onları dinle.

farklı şeyler söylüyorlarsa, zor olan ve doğru olan, aklını dinlemektir.  ama aklın 4 yaş fark var diyorsa o akıl, akıl değildir kusura bakma. o aklı sil kafandan.
önemli olan iki kişinin ne yaptığını bilecek yaşta olmasıdır. benden 20 yaş büyük birine aşık olmuşsam kim ne derse desin  vazgeçmem

mhmt06 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 2 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Zakumi
01-05-2013, 11:33   |  #3  
Zakumi avatarı
OP Üye
90 mesaj

aynen dediğine katılıyorum neden başka insanlara ona hissettiğim duyguları hissedemiyorum.çünkü o nu sevdiğim için tek korkum kızın vericeği tepkiyi bilememek herhangibir ortamda da bir araya gelemedik daha onların şirketinde çalışan yakınım ve eşi ailecek görüşüyolar ama birtürlü bir araya gelemedik ve okadar çok seviyorum ki resimlerini ressam bir arkadaşıma yağlı boya ve karakalem tablolar yaptırdım odama astım ben daha önce hiç böyle olmamıştım.

feanorking
01-05-2013, 12:47   |  #4  
feanorking avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
1,688 mesaj

94 doğumlu olup nasıl hala lisede okuyorsun. ben 89 luyum ve 2006 da bitirdim liseyi. çift dikiş mi gidiyon.

feanorking bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Zakumi
01-05-2013, 13:41   |  #5  
Zakumi avatarı
OP Üye
90 mesaj

hayır okula 8 yaşında başladım ufak bir kulak rahatsızlığı geçirmiştim o yüzden gidemedim.

Banned
02-05-2013, 07:41   |  #6  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 5
262 mesaj
Alıntı: gcb1903  
94 doğumlu olup nasıl hala lisede okuyorsun. ben 89 luyum ve 2006 da bitirdim liseyi. çift dikiş mi gidiyon.

Arkadaşım seni ilgilendirmez millet'in ne yaptığı, belki hazırlık okudu.

Bir şey olmaz.

Resurrection Ace bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
feanorking
02-05-2013, 08:45   |  #7  
feanorking avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
1,688 mesaj

sorunlu musun dostum derdin ne? sormak ta suç oldu arkadaş ya ne acayip tipler var.

feanorking bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Kapalı Hesap (54346)
03-05-2013, 17:30   |  #8  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 12
281 mesaj

yaş hiç önemli değil.

zaten 4 yaş farktanda birşey olmaz  yaşın hiçbir önemi yoktur kendine güven yeter

bende 94 doğumluyum

Kapalı Hesap (188743) bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Qromodynmc
03-05-2013, 17:36   |  #9  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

Yaş önemli bi etken ama,Çokta büyük bir problem değil,İş kişiliğinde bitiyor,Eğer çocuksu,aptalca davranışları olan bi kişiysen Unut gitsin. Ancak yaşından olgun,Çevrendeki akranlarından rahatsız oluyorsan,Sınıfa girdiğinde Çoluk çocuğun içine düştük diyosan hala umut var :D

Qromodynmc bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Kapalı Hesap (54346)
03-05-2013, 20:04   |  #10  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 12
281 mesaj

Şansın var  sevdiğini belli et yeter

Kapalı Hesap (188743) bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Kapalı Hesap (158417)
05-05-2013, 19:53   |  #11  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj

Söylenecek söz kalmadığında, dudaktan dökülen en büyülü sözdür... " Hayırlısı "

Kapalı Hesap (188743) bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 2 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
badwizard
05-05-2013, 22:29   |  #12  
badwizard avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 100
1,013 mesaj

Uuuu beybi, konu açılalı 5 gün geçmiş hala aşıkmısın kıza şampiyon ;) sen doğduğun yıl ben lise 2. sınıftaydım o yüzden söyleyeceklerimi yabana atma.

daha yolun o kadar başındasın ki bundan sonra neler yaşayacağını hayal bile edemezsin, tamam haklısın 20 yaşına gelmiş bir insan artık olgun sayılır ama işte gel gör ki ilk denemeleri yaptığın için her şey istediğin gibi gitmeyebilir, karşı tarafta öyle tabi. işin aslı bu iş olsun yada olmasın bunlar zaten yaşaman gereken şeyler, günlerce uykusuz kalacaksın, her yerde onu arayacaksın, 3 gün yemek yemediğin zamanlar olacak, gün gelecek çok mutlu olacaksın, gün gelecek geceden sabaha kadar ağlayacaksın, onu düşünürken sabah olmasın diye uyumak istemeyeceksin, en sonunda ne oluyor biliyormusun? hiç.. 3-4 yıl sonra o çok sevdiğin, dokunmaya bile kıyamadığın insan senin için sıradan biri oluyor, yok olmazsa zaten en fazla 5-6 ay yas tutarsın ;) ama bunlar yaşanacak kaçarı yok genç ;) insan hayatının bu dönemlerinde dibe vurmaya çok yatkındır ama dikkatli ol çok yalnız kalma, ailenden ve arkadaşlarından uzaklaşma.

badwizard bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Kapalı Hesap (158417)
05-05-2013, 22:37   |  #13  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj
Alıntı: badwizard  
Uuuu beybi, konu açılalı 5 gün geçmiş hala aşıkmısın kıza şampiyon ;) sen doğduğun yıl ben lise 2. sınıftaydım o yüzden söyleyeceklerimi yabana atma.

daha yolun o kadar başındasın ki bundan sonra neler yaşayacağını hayal bile edemezsin, tamam haklısın 20 yaşına gelmiş bir insan artık olgun sayılır ama işte gel gör ki ilk denemeleri yaptığın için her şey istediğin gibi gitmeyebilir, karşı tarafta öyle tabi. işin aslı bu iş olsun yada olmasın bunlar zaten yaşaman gereken şeyler, günlerce uykusuz kalacaksın, her yerde onu arayacaksın, 3 gün yemek yemediğin zamanlar olacak, gün gelecek çok mutlu olacaksın, gün gelecek geceden sabaha kadar ağlayacaksın, onu düşünürken sabah olmasın diye uyumak istemeyeceksin, en sonunda ne oluyor biliyormusun? hiç.. 3-4 yıl sonra o çok sevdiğin, dokunmaya bile kıyamadığın insan senin için sıradan biri oluyor, yok olmazsa zaten en fazla 5-6 ay yas tutarsın ;) ama bunlar yaşanacak kaçarı yok genç ;) insan hayatının bu dönemlerinde dibe vurmaya çok yatkındır ama dikkatli ol çok yalnız kalma, ailenden ve arkadaşlarından uzaklaşma.

İşte ben buna +1 derim Karizma

Zakumi
06-05-2013, 17:48   |  #14  
Zakumi avatarı
OP Üye
90 mesaj

Değerli Görüşleriniz İçin Çok Teşekkür Ederim Arkadaşlar.Vakit Ayırdığınız İçinde.Şuana kadar hiç böyle şeyler hissetmemiştim ama gerçekten olabiliyormuş ilk başlarda kendime sordum açıkcası emin olmak istedim ben bu insanı gerçekte seviyormuyum gerçekten benim için bazı şeylerin anlamı var mı diye evet gerçekten seviyomuşum ve gerçekten o insan benim için çok anlamlıymış artık kesin bir şekilde biliyorum ki heves değil,hoşlantı değil, ben onu çok seviyorum ve sevmeyede devam edicem nolursa olsun.okulların bitmesine az kaldı bitince yaz aylarında bu konu üzerinde daha derin düşünüp bir sonuca bağlicam olumlu ya da olumsuz ama tek istediğim bu belirsizlikten kurtulmak çok teşekkür ederim tekrar değerli zamanınızı ayırdığınız için :)birde hem fiziki olarak hemde manevi olarak onun yanında hiç sırıtacak bir durumum yok bunuda fark ettirmem lazım yani şuan benim kimliğimde 94 91 93 yazmasının hiçbir önemi yok hiç bir şekilde onun yanında kötü durmam her konuda...

Son Düzenleme: Zakumi ~ 06 Mayıs 2013 17:52