950 TL ile Oyuncu Ekipmanı Toplama

Beren Yanıkkaya
26-02-2019, 20:57   |  #1  
Beren Yanıkkaya avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhabalar başlıktanda görüldüğü üzere 950 liralık bütçem var. Bilgisayar başındaki neredeyse bütün zamanım RPG oyunlarla geçiyor arada da fortnite , pubg gibi online oyunları oynuyorum. Yani mouse ve klavyeye fazla para vermek yerine kulaklığa ve gamepade yöneldim doğru bir fikir mi bilmiyorum . Aklımdakiler :
*Logitech G300s
*Logitech F710 gamepad
*Logitech G231 , Steelseries Arctic 3 , Razer Electra V2, HyperX Cloud Stinger (350-520 arası bir şey düşünüyorum)
*Klavye alırsam da Logitech G213 Prodigy

Klavye almalı mıyım?
Saydığım kulaklıklardan hangisi daha iyi ya da bu kulaklıklar iyi değilse önerebileceğiniz bir şey var mı

klyglsn
27-02-2019, 13:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 90
728 mesaj

o mouse yenisi çıkacak 16dbi kadar destek verecek  ama ben optik tavsiye etmiyorum çünkü mouse hep pedin üzerinde kaydırılmaz bazen mouse ın yerini değiştirmek için havaya kaldırdığın olur o arada optik çekmez o yüzden lazer okuyucular daha iyi tabi teknik özellikleride önemli  optiklerinde kalitelisi var ben hep kabloluları kullandım bazı oyunlardada klavye daha ön planda olabiliyor oyun desteğine bakmak lazım kulaklık ise zevk meselesi iyisi iyidir tabiki

size ikielede uygun tavsiye https://www.hepsiburada.com/bloo ... use-p-HBV00000A6KRJ şimşek çarpmış gibi gözüktüğüne bakmayın iyidir

Son Düzenleme: klyglsn ~ 27 Şubat 2019 14:50
Beren Yanıkkaya
27-02-2019, 20:02   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Kulaklık olarak hangisini tercih etmeliyim sizce ?

klyglsn
27-02-2019, 20:39   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 90
728 mesaj

o tamamen sizin zevkinizle alakalı ben mesela kulağımda unutuyorum birşeyi almak için  kalktığımda kasayıda çektiğim olmuştur oyüzden wirelessli tercih ediyorum ama en ucuz kulaklığıda esasen çalıştıran sessistemidir seskartıda önemli iyi bir ses kartı en kötü kulaklığı bile bangır bangır çalıştırır tabi bu arada kulaklar akma yapa bilir eğer wirelessli alacaksanızda çekim mesafesi ve hızlı şarj olabilmesi gibi mevzulara dikkat etmeniz faydalı olur 300tl ve üzeri kulaklıkların hiçbirini kötü görmedim çok pahalılarıda var ben gerek duymadım en son aldığım samsungdu telofana takıp bisikletde spor yapa yapa gidiyordum rahat ince zarif ama sesi zayıf şarzıda kısa