Acil Dj programı!

utqu
15-01-2008, 20:19   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

arkadaşlar bir mp3 veya başka bir formattaki sesin
üzerine ses ekliyebileceiğm bir program arıyorum varsa
link yollarmısınız şimdiden saolun iyi günler =)

mumkunse daptıs duptısda konulabılen bişii olsun =)

hadi eyvalla bye.

Razorback
16-01-2008, 02:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
712 mesaj

set yapacaksan bunu www.mixmeister.com canlı çalacaksanda bunu http://www.pioneer.eu/eur/products/44/216/2183/DJS/index.html tavsiye ederim

utqu
16-01-2008, 14:35   |  #3  
OP Taze Üye
16 mesaj

saol bir bakarım :)

erdem187
16-01-2008, 14:57   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,334 mesaj

sadece Virtual DJ programını biliyorum..ama güzeldir...

utqu
16-01-2008, 19:11   |  #5  
OP Taze Üye
16 mesaj
erdem187
ya evet bende var ama yaptıklarımı kaydedemiyorum o kötü Emin değil

mixmeisterde hiç bişi yoh buarada :( yüqledime 1000 pijman! :P

Son Düzenleme: utqu ~ 16 Ocak 2008 19:26
Razorback
18-01-2008, 06:05   |  #6  
Yıllanmış Üye
712 mesaj
utqu
erdem187
ya evet bende var ama yaptıklarımı kaydedemiyorum o kötü Emin değil

mixmeisterde hiç bişi yoh buarada :( yüqledime 1000 pijman! :

işte virtualda bile kayıt var onu bile yapamıyorsan mixmeister de hiç birşey yapamazsın..

virtual dj programından rec diye buton var ona basıp ordan da kayıt formatı ile kayıt yapılacak yeri ayarlıyorsun ve synchronize ye tıklayıp işaret koyuyosun ilk parçanın startı verildiği anda kayıt başlar taa ki rec e gelip stop a basana kadar devam eder.!!!

arkadaşım aslında ben mixmeisteri yakın çevremde hiç kimseye tavsiye etmiyorum.. çünkü işin mantığını kapıp kullanabildikleri anda hemen kendini dj sanıyorlar. çünkü bilgisayarda dj.lik eğer canlı çalmayacaksan, kaydetmeden önce müziğin üzerinde tekrar tekrar oynamalar yapacaksan, mixmeister gibi sony acid gibi dizilimli programlar ile yapılır. ben bu işi liseden beri yapıyorum yani ben bişeyler tavsiye ediyorsam vardır bir bildğim.. sana virtual dj veya atomix diye hemen cevap vermediysem bu programlarla sadece mp3 çalar sevinirsin. çünkü bilgisayarda bu sanal iki tane turntable çalıştıran programlarla sadece fare ile ve sadece 1 tane ses kartıyla öndinleme vs yapamadan mix yapılmaz.!!

bu arada PIONEER DJ SOFTWARE i neden tavsiye ettim onu da söyliyim. bu program mesela virtual dj gibidir. ama virtual dj i geç yanında traktor dj studio bile hiç kalır. bu program tamamen pioneer CDJ500-s in software versiyonu. traktor dj studio sadece beat senkronize edebilirken bu gerçek zamanli bpm senkronize edebiliyor. traktordeki gibi elin pitch bendere yapışık olmak zorunda değil.

supercocuk
22-01-2008, 07:23   |  #7  
supercocuk avatarı
Yıllanmış Üye
550 mesaj

Eğer mix yapıcaksan veya basit şeyler üreticeksen Virtual Dj tam sana göre.Kullanışıda basittir.

Eğer daha ileri şeyler düşünüyorsan,kendi prodüksiyonunu yapıcaksanda Fruity Loops  Studio'yu tek geçerim.

Razorback
22-01-2008, 09:30   |  #8  
Yıllanmış Üye
712 mesaj

tekrar söylüyorum..
remix kaydını "bilgisayarda" yapan programlar vardır..mixmeisterda onlardan biridir. eğer ileri seviyede kullanıcıysanız ableton live kullanmanız daha mantıklıdır ama başlangıç için acemilere göre mixmeister çok iyi bir seçimdir... bir alışırsanız virtual dj ile birdaha uğraşmazsınız..:)
hiç bişey yapamasanız bile ayarlardan auto beatmix e geçişleri aldığınızda, o playlistteki parçaları analiz eder, ritimlerini hesaplar, audio level ve tempolarla oynayıp uygun bir geçişle parçaları otomatik olarak da birbirine bağlar..
mixmeister aynı zamanda çok kaliteli track cd kaydı yapar. örneğin track cd yi nero ile yaptığınızda zaman zaman şarkıların başında ve sonunda boşluklar oluştuğunu ve çalma anında atlamalar yaptığını vs fark edersiniz. mixmeister ile yapılan cdde bu sorunlar oluşmaz. ayrıca cd kayıt anında isterseniz parçalar arası sıfır gecikme ile çalacak şekilde cd yi kaydedebilirsiniz. hemde parçaları birbirine mix yapsanız dahi eğer isterseniz birbirinden ayrı kaydedip (benzer programlar böyle bir durumda bütün parçaları tek bir parça halinde kaydeder) cdyi ister playerlarda ister pcde dinleyin fark etmez bir şarkıdan diğerine geçtiğini hiç belli etmeden çalar

XII_AMEDLI_BOZO_IIX
03-02-2008, 12:24   |  #9  
Taze Üye
6 mesaj

cokgüzel bi pro tşkler paylaşım için:)

silici06
25-07-2008, 05:00   |  #10  
Yıllanmış Üye
702 mesaj

sadece dinleme anında listesindeki parçaları auto geçişlerle çalabilecek bir program arıyorum yani bir bakıma auto dj ama örneğin winamptaki crossfader özelliği gibi değil, uyumlu geçişler yapacak bir program var mı?

kabaci
27-07-2008, 01:01   |  #11  
Taze Üye
8 mesaj

chip dergisi techno ejay 4 tamsürüm vermişti 2008 nisan sayısı tam senin aradığın gibi dıp tıslı bum tıslı eski sayılı dergileri satanlar var diye duymuştum bulursam sana solerim

smi26
10-08-2008, 23:16   |  #12  
Üye
69 mesaj

dance ejay 7   

bu programın en son sürümü internetten araştır bedava indireblrsn