Konum Hakkında..

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Mustafa@PC
06-06-2009, 18:04   |  #1  
Mustafa@PC avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Arkadaşlar dün açtığım 5000 kez Chip Online konususu hakkında gördüm ki bazı arkadaşların kafasında yanlış anşılmalar olmuş bende belki yanlış anlardım bilemiyorum doğaldır belki.Eğer o konuyu açmamdaki amacı ben 5000.mesajıma ulaştım,ben neymişim be abi şeklinde algılarsanız,galiba yanlış anlaşılabilir,belki bende yanlış anlardım.Belki o konuyu yazarken farklı bir başlık seçseydim yanlış anlaşılma olmazdı neyse...Gülümseme

(Dün açtığım konu bilmeyenler için:

)

Arkadaşlar öncelikle hepiniz çok saolun.

O Konuyu açmamdaki amaç beni göklere çıkarmanız yada kendi kendimi göklere çıkarmak değil.Hem 5000 mesaj değil 100.000 mesaj olsa böyle birşey ne beni göklere çıkartır,nede kahraman yapar.Herkes istediği gibi ve miktarda mesaj atmakta özgür bunun için pekte bir çaba gerektiren birşey değil hani.Üstelik Şunu samimiyet ile belirteyim,mesaj sayısının benim için değeri yok.Öyle olsaydı bu çok çocukça olurdu.Ağzı kulaklarına varıyor

Bu konuyu açmamdaki amaç belirli bir dönemin arkada kalmış olması yada belirli bir sürenin geçirilmesi akabinde insanlarla bunu paylaşmak.Bunu istesem en aktif bölümede açar,konunun daha çok okunmasınıda sağlardım.Ama ben Chip-Online bölümüne açmayı daha samimi daha BİZ-BİZE buldum ve açtım.

Zaten konunun başlığıda içeriğide "5000.mesajım beni kutlayın şeklinde değil".(Bu çok saçma ve çocukça olurdu)Konunun içeriği aslında niyetinde göstergesi.Konuyu dikkatli okursanız,konunun demek istediği şudur:

"Ben bir dönemdir burdayım,bu dönem içinde bilmeden kalbini kırdığım...affola ve daha beraber olacağımız dönemler dileyile."

Yinede HEPİNİZ saolun arkadaşlar...

Son Düzenleme: Mustafa@PC ~ 06 Haziran 2009 18:07
Hayalet 26
06-06-2009, 18:18   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,018 mesaj

Mustafa bu forumda birkaç ay devamlı takılınca üyeler hakkında az çok bilgi sahibi olunabiliyor.
Bence sen chip forumun vazgeçilmezleri arasındasın ve bilgilerini çok güzel bizlerle paylaşıyorsun.Gerisi de önemli değil zaten.
Daha nice 5000 mesajlara.Başarılar dilerim kardeşim... :)

Süleyman.
06-06-2009, 18:22   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj
Phantom26
Mustafa bu forumda birkaç ay devamlı takılınca üyeler hakkında az çok bilgi sahibi olunabiliyor.
Bence sen chip forumun vazgeçilmezleri arasındasın ve bilgilerini çok güzel bizlerle paylaşıyorsun.Gerisi de önemli değil zaten.
Daha nice 5000 mesajlara.Başarılar dilerim kardeşim... :)
Aynen katılıyorum. Beğendim

ADEM-KAYA
06-06-2009, 18:58   |  #4  
ADEM-KAYA avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
12,271 mesaj

bende KATILIMCI oldum bana da tebrik yazın:D...yakında KATİP de olurum.

Y.İ.Ğ.İ.D.O.
06-06-2009, 20:38   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 14
3,152 mesaj

Amaaan boşver be mustafa abi takma kafana tebriklerini sunan sunmuş zaten sunmayanlarada eyvallah de geç. ;)

PcMaKeR
06-06-2009, 20:56   |  #6  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

Forumda artmaya başladı. yok 2000 mesaj yok 3000 yok 1000 yok 5000.

Sizi bilmem ama beni sıkıyor bu. Bu ne ya.

"Valla bak oldu benim mesaj sayım valla açmam lazım."

sen yukarıda yazdıkların gibi düşünebilirsin ama diğerleri düşünmez Mustafa@PC

Millet örnek alıyor.

Ya mesaj sayısı mesaj sayısıdır bitti konu bundan ibaret.

Zaten forumda ne ararsan var maşallah. Zaten insanı şoka sokan konudan tut olan başlıklara kadar herşey var.

İnsanları yanlış bilgilendirilen mesajlardan tut önerilere kadar herşey abartı haline geldi.

Eski Chip değil artık Burası...

Zaten yakında bir haberleri birde makaleleri takip edeceğim. Eskisi gibi.

Buda benim düşüncem.

Son Düzenleme: PcMaKeR ~ 06 Haziran 2009 21:11
Banned
06-06-2009, 21:04   |  #7  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj
PcMaKeR
Katılıyorum artık eski Chıp değil burası sanırım bunada forumda herkesin kafasına göre konu açmasına izin verilmesi yatıyor.
Fazla hoşgörünün sonucu olsa gerek.

PcMaKeR
06-06-2009, 21:10   |  #8  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj
Kylie
Katılıyorum artık eski Chip değil burası sanırım bunada forumda herkesin kafasına göre konu açmasına izin verilmesi yatıyor.
Kylie mesajlarını takip eden biriyim. Sende hiç böyle bir şey görmedim.

Adramiti.

Borga Abi

Elazığlı bu arkadaşların açtığını hiç görmedim.

Tadım kalmadı ha. Eskiden birisi sorardı yardımcı olurduk.

Özellikle şu Uzmanna sorunda Rep verilme olduğundan beri çok nadir giriyorum hiç sevmem rep olayını. çok sıkışan yada o an boş olursam mesaj yazarım ;) Biraz düzen olsun.
zaten solda yazıyor mesaj sayısı.

Mustafa@PC en azından sevinerek belirtmiş onu takdirle karşılarım çünkü verdiği mesajlar ve ettiği yardımlar ve aldığı repler gerçekten hakkı.

Ama ya diğerleri!

Son Düzenleme: PcMaKeR ~ 06 Haziran 2009 21:11
Mustafa@PC
06-06-2009, 22:33   |  #9  
Mustafa@PC avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Hepinize yorumlara için teşekkür ederim

Yeniden belirteyim gerçekten açtığım konunun mesaj sayımla ilgili olması tesadüf gibi birşey yani burda da gerçek amaç "bu zamana kadar bu kadar burdaydım inşallah yine beraber oluruz" daha nice 5000,10000 mesajlara" diyerek temenni yi somut hale getirmekti.

Gerçek hayatta da burda da övünmek veya övülmekten utanan,hoşlanmayan bir kişiliğim var.Yakın arkadaşlarım çok iyi bilir.Ki mesaj sayısı ile övünme bana göre anlamsız bir o kadar da çocukça Çünkü beceri,çaba veya bilgi birikim gerektiren bir meziyet değil mesaj yollayıp sayıyı yükseltmek.

O yüzden niyetimi anladığınızı umup hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Blackinred
07-06-2009, 02:25   |  #10  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
356 mesaj

İşin garip tarafı dün 5000. mesajım diye konu açıyorsun bugünde dün açtığım konu yanlış anlaşılmış diye tekrar konu açıyorsun. İyi niyetli olduğundan inan hiç şüphem yok ama bu forumu bu kadar kişisel mesele ve durumlar için kullanmak bence pek doğru değil arkadaşım. Ki bunu yapan insanların sayısı da az buz değil. Burası sıcak, samimi bir forum muhabbetleri bir yere kadar gidiyor ne yazık ki. Son olarak da bir çok kişiye yaptığın yardım ve foruma katkılarından ötürü de ben sana teşekkür ediyorum.

Selçuk İslamoğlu
07-06-2009, 03:54   |  #11  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj
Alıntı: Kylie  
...forumda herkesin kafasına göre konu açmasına izin verilmesi yatıyor.

Burası bir kuralları olan bir forum... Yani insanların kurallar dahilinde olmak şartıyla kafalarına göre başlık açabilecekleri bir yer... Zaten konu da "Konu Dışında" bölümünde... Adı üstünde "Forum", burayı kullanıcılar şekillendirir. Örneğin "Forum" olmayan "Ana Sayfa"mızda kimse kafasına göre konu açamıyor ;)

Bunda büyütülecek bir şey bulamıyorum...

Alıntı: PcMaKeR  

CHIP Online 10 senedir aynı şekilde yönetiliyor. Herhangi bir değişiklik yapmadık veya kafamıza göre ekstra hoşgörülü veya ekstra hoşgörüsüz vaktimiz olmadı.