Logitech X230 & Philips MMS 430

ceryan67
17-11-2007, 11:59   |  #26  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
527 mesaj

Sonuç:

Logitech X230 2+1 ses sistemimi kurmuş durumdayım. Komşuların kapıya dayanmasını da göze alarak son sesi ve bass ayarlarını son seviyeye getirdim. Seslerde netlik kaybolmuyor. Müzik dinlemenin keyfine şimdi vardım. Daha önce dinlediğim müzikler şimdi çok farklı geliyor kulağıma. Sistemin ayrıntıları alışveriş sitelerindeki gibi. 1 subwoofer ve 2 uydudan ibaret.  Ses kontrolü uydulardan birinde ve aynı uydu üzerinde kulaklık girişi mevcut. Benim için önemli bir noktaydı kulaklık. Tasarımını konuşursak, Siyah renkli olması benim için bir artı, monitörüm ve kasam da siyah renlere sahip doluğundan çok şık durdu benim gözümde. DJ Tiesto'nun Trance energy exstacy ve He is a prite parçalarını özellike dinliyorum. Ses sisteminden maksimum faydalanabileceğim müzikler olarak bunlar mevcut Onboard ses kartı ile bu kalitede müzik dinlemek te keyifli. Gigabyte P965 DS3 anakarta tümleşik Realtek high audio bulunuyor.Şimdilik diyeceklerim bunlar. Göz kırpma

Ayrıca karar vermeme yorumlarıyla yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sağolun.Gülümseme

Son Düzenleme: ceryan67 ~ 04 Aralık 2007 14:57
kemal87
28-09-2008, 01:43   |  #27  
Taze Üye
1 mesaj

Dün Creative'in inspire t3030 modelini aldım.Logiteck x230 ve creative inspire t3030 arasında kalmıştım bende.Ev kullanıcısı olduğum için bunu seçtim.Sesin daha net çıkmasını istiyordum birde.Höparlörü bağladım bilgisayara tweeterdan ses gelmiyor hiç.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

beter_bocek_
13-10-2008, 00:52   |  #28  
Taze Üye
2 mesaj

arkdaşlar bende logitech x230 ve philips mms430 arasında kaldım sizce hangisi logitech ses fazla açıldığında boğulduğu söyleniyo ayrıca bass ağırlıklı deniliyor gerçi ben bass severim yani kısık seste dahi gelecek ve philipse ise markası ortada kaliteli ve temiz bi ses verdiği söyleniyo sizde hangisi objectij olarak :)

Son Düzenleme: beter_bocek_ ~ 13 Ekim 2008 00:55
Razorback
13-10-2008, 03:43   |  #29  
Yıllanmış Üye
712 mesaj
beter_bocek_
arkdaşlar bende logitech x230 ve philips mms430 arasında kaldım sizce hangisi logitech ses fazla açıldığında boğulduğu söyleniyo ayrıca bass ağırlıklı deniliyor gerçi ben bass severim yani kısık seste dahi gelecek ve philipse ise markası ortada kaliteli ve temiz bi ses verdiği söyleniyo sizde hangisi objectij olarak :)
philips mms430 müzik dinlemede ses rengi olarak her yönüyle logitechden daha iyi. derin basslarda ise yapısı gereği logitech daha iyi eğer oyun ve film ağırlıklı kullanacaksan.. ama iş müzik dinlemeye gelince logitechin bassları beynini şişirir o nedenle philips alırım ben olsam. ayrıca philips tizleri logitechin bu modelinden daha net veriyor

beter_bocek_
14-10-2008, 00:02   |  #30  
Taze Üye
2 mesaj

bugun bir satıcıyla görüştüm ve bana logitech önerdi walla ne zormuş ya kararsız olmak :(

exellanss
07-11-2008, 10:12   |  #31  
Taze Üye
6 mesaj

KARDEŞ GEL BENİ DİNLE LOGİTECH X230 AL.. AL VE GİT EVİNE BASS CANAVARINI GÖR UCUZ VE MÜKEMMEL BİR SİSTEM CREATİVE Mİ LOGİTECH Mİ BUGUNE KADAR HEP CREATİVE HAYRANLIĞIM VARDI FAKAT CREATİVE TASARIM ÖZÜRLÜSÜ İLGİMİ CEKMEDİ AMA X230 HER YÖNDEN DAHA İYİ AL ASLA PİŞMAN OLMAYACAKSIN...PHİLİPSİN MMS MODELİDE MUKEMMEL TEKNOSADA BAKMA SANSIM OLDU PİONEER 5+1 GİBİ BİŞİ :) CİDDEN WOOFER İNANILMAZ TİTRİYODU AMA BEN YİNEDE DAHA İYİSİNİ ALDIM X230 DİYORUM..TEK HANDİKAPI MANYETİK KORUYUCU YOK MONİTÖR AZ DAHA GİDİYODU :) ...

leech
18-04-2009, 16:26   |  #32  
Yıllanmış Üye
709 mesaj

ses sistemlerinde 1. sırada logitech, ses kartlarında ise creative diye düşünüyorum bunu ilk başta belirtmek istedim.
logitech x230 creativeden inspire t3030 dan daha kaliteli, en basitinden fdd2 teknolojisi var bunun üstüne tanımıyorum =)

Syanur
01-10-2009, 10:36   |  #33  
Yeni Üye
27 mesaj
Alıntı: exellanss  
KARDEŞ GEL BENİ DİNLE LOGİTECH X230 AL.. AL VE GİT EVİNE BASS CANAVARINI GÖR UCUZ VE MÜKEMMEL BİR SİSTEM CREATİVE Mİ LOGİTECH Mİ BUGUNE KADAR HEP CREATİVE HAYRANLIĞIM VARDI FAKAT CREATİVE TASARIM ÖZÜRLÜSÜ İLGİMİ CEKMEDİ AMA X230 HER YÖNDEN DAHA İYİ AL ASLA PİŞMAN OLMAYACAKSIN...PHİLİPSİN MMS MODELİDE MUKEMMEL TEKNOSADA BAKMA SANSIM OLDU PİONEER 5+1 GİBİ BİŞİ :) CİDDEN WOOFER İNANILMAZ TİTRİYODU AMA BEN YİNEDE DAHA İYİSİNİ ALDIM X230 DİYORUM..TEK HANDİKAPI MANYETİK KORUYUCU YOK MONİTÖR AZ DAHA GİDİYODU :) ...
Arkadaşlar bende X-230 da karar kıldım. Almak üzereyüm hatta. Ancak arkadaşın dediği gibi manyetik koruyucu yok mu bu alettte?? Yani ben yer sıkıntısından dolayı hem uyduları hem de Sub woofer ı monitörün yanına koyacam. Monitörüm Philips 190VW0FB 19". Nolacak şimdi monütöre zarar mı verecek?? Ürün Kullanıcıları yardımcı olursa çok sevinirim...

Son Düzenleme: Syanur ~ 01 Ekim 2009 10:40
ceryan67
03-10-2009, 00:18   |  #34  
OP Yıllanmış Üye
527 mesaj

Monitörün yanında benimkisi. Sıkıntı yok 2 senedir.