Resim yüklemek\Upload (artık çok basit)

viking20
14-07-2008, 11:06   |  #1  
viking20 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

Imageshackert - Image uploader
Imageshackert v0.5.1 ile(291KB)Resim Yüklemek hiç bu kadar basit olmamıştı:
Resim yüklemek artık sadece saniyeler alıyor,

download

Download imageshackert v2.0 beta(build 11)

[ayarlar]

ilk önce ImageShackert isimli yazılımı bilgisayarınızın örneğin D sürücüsüne taşıyın ordan Masaüstüne kısayol gönderin.Böylece her açtığınızda otomatik olarak masasüstüne gönderip oluşturduğu txt dosyasını silmek zorunda kalmazsın otomatik gönderip oluşturduğu txt uzantılı dosya programın kendisine ait oluşturduğu ayarların saklandığı bilgileri içerir onu silmeyin.Daha sonra bilgisayarda uygun bir yerde silmeyeceğiniz bir klasör oluşturun İsmi de örneğin: Resim Linkleri olsun Siz farklı bir isimde bir klasör oluşturabilirsiniz.Daha sonra masaüstüne gönderdiğiniz kısayol İmageshackter programını açın Seçenekler tuşuna basın ve aşağıdaki resimde görülen ayarlamaları yapın İnternet explorer 7 kullanıyorsanız eğer tüm ayarlamalar yukarıda ki resimdeki gibi olsun,eğer bir önceki sürüm olan explorer kullanıyorsanız "Tarayıcıdan Adresi otomatik aç" seçeneği yanındaki işareti mutlaka kaldırın,eğer kaldırmazsanız açık olan pencere üzerine açılacaktır.Ayarlamaları yaptıktan sonra resmi masaüstündeki imageshackert programı üzerine sürükleyip bırakın o resmi upload edecektir.Resimin linki,oluşturduğunuz <<Resim Linkleri>> isimli klasör içindeki oluşan dosyaya yerleşir o dosyayı açıp resim linkini alabilirsiniz.
----
Edit:Resimde de gözüken Auto Copy Url To Clipboard 'ı isaretlerseniz linkiniz geldiği anda panoya kopyalanıyor.Auto Open Url İn Browser seçeneğini işaretlerseniz upload ettiğiniz resim otomatik olarak başka bir explorer sayfasında açılıyor.
---
Resimlerinizi netleştirmeye(Piksellerini çoğaltmaya)yarayan güzel bir program!..721 KB

Son Düzenleme: viking20 ~ 14 Temmuz 2008 11:58
ersinbakar
14-07-2008, 11:12   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,253 mesaj

paylaşımın için teşekkürler arkadaşım birde ekrandaki resmi nasıl çekeceğim ben bunuda bilmiyorum bunla alakalı bir program varsa link atarsan sevinirim kolay gelsin

Tuğsan
14-07-2008, 11:36   |  #3  
Tuğsan avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
879 mesaj

Bu sitenin firefox eklentiside oldukca kullanıslı

07BENER07
14-07-2008, 12:12   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,699 mesaj
ersinbakar
paylaşımın için teşekkürler arkadaşım birde ekrandaki resmi nasıl çekeceğim ben bunuda bilmiyorum bunla alakalı bir program varsa link atarsan sevinirim kolay
kolay ersin abi ilk önce prtsnc sysrq tuşuna basıyoruz (f12 tuşunun yanında) sonra painti açıp ctrl+v ye basıyoruz kaydedip çıkıyoruz bu kadar BeğendimBeğendim

ayrıca paylaşım için teşekkürler

frkn_ua
14-07-2008, 17:25   |  #5  
Yıllanmış Üye
893 mesaj

bence bir firefox kullancısı resim upload için kesinlikle imagebot eklentisini kullanmalı.aylar önce upload ettiğim resimler bile listede duruyor ve linkleri çalışıyor =)

TuncaBozkurt
30-07-2008, 18:02   |  #6  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj
ersinbakar
paylaşımın için teşekkürler arkadaşım birde ekrandaki resmi nasıl çekeceğim ben bunuda bilmiyorum bunla alakalı bir program varsa link atarsan sevinirim kolay
Eğer Print Screen'den daha gelişmişini istiyorsan SnagIt'i tavsiye ederim.

Banned
04-10-2008, 05:15   |  #7  
Banlandı
180 mesaj

www.bizimonline.biz  reim yukleme bolumunde daha kolay resim yukleyebilirsiniz 300gb resim depolama alani var

kuaza
02-10-2009, 00:53   |  #8  
Taze Üye
4 mesaj

Buyrun arkadaslar: http://www.ressim.net/uploader.html

bir kac ozellik:
kolayca ekran resmini cekip upload etme
sag tik yaparak resmi 1 saniyede yukleme
yuklelen resimlerin listesini kaydetme
yuklerken resmi cevirme
dahasi var da var..