Abdi ipeki spor salonuna nasıl gidilir?

massas
26-12-2009, 12:40   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
681 mesaj

arkadaşlar yarın fb-bjk basketbol maçı var. Ben GaziOsmanPaşa tarafında oturuyorum. Oturduğum yer habibler topkapı (eski ismiyle :sultan çiftliği  edirne kapı) metrosuna çok yakın burayı baz alarak salona nasıl ulaşabilirim.

Ahmet_79
26-12-2009, 14:43   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
11,538 mesaj

metro nun son durağı neresi ileri uzattılar ama topkapı son galiba, neyse metro zeytin burnuna gidiyorsa direk onunla gidersin eğer gitmiyorsa topkapıda in ve  yedikule minibüslerine bin zaten yolun hemen kenarında şöfere söyle seni indirir.

Son Düzenleme: Ahmet_79 ~ 26 Aralık 2009 14:45
Serkan Karadaş
26-12-2009, 20:20   |  #3  
Serkan Karadaş avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 15
909 mesaj

http://harita.iett.gov.tr/
93  Zeytinburnu - Eminönü
93C Zeytinburnu - Beyazıt
93M Zeytinburnu - Mecidiyeköy
93T Zeytinburnu - Taksim

Topkapı Eresin önünden 93M hariç diğerleri geçiyor. otobüse bindikten sonra Belgratkapı durağında ineceksin. resimde kırmızı çizgiyle belirttiğim gibi ilerleyeceksin çünkü otobüs Belgratkapı durağından sonra Zeytinburnu nun iç hatlarına giriyor. durakta indikten 200 metre sonra Abdi İpekçi nin önünde olacaksın.iyi seyirler,

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 26 Aralık 2009 20:23
massas
27-12-2009, 12:15   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
681 mesaj

saolun çok teşşekkürederim

kartalxxx
16-03-2013, 17:18   |  #5  
Taze Üye
0 mesaj

arkadaşlar kısaca cevizlibağ metrobüs durağında inin ki metro da aynı yerde indiriyor orada iner inmez minibüsler var hemen indiğiniz gibi kırmızı tabelalılarda abdi ipekçi yazar ki zaten binerken siz yinede sorun tam önünde indiriyorlar geceleri ıssız olduğu konusu doğrudur ama zaten maç olduğunu bilen minibüsçüler kapıda kuyruk oluyorlar ve bir tanesine atlayıp metrobüs durağına gidebiliyorsunuz ki genelde herkes metrobüse gideceğinden bu işlem basitleşir diyelim ben para vermek istemiyorum hemde yürümüş olurum diyorsanız  giderken indiğiniz metrobüs durağında cadde tarafından ileri doğru 400-500 metre yürüyüp sura doğru gidin sur var surun önünde de otobüsler var oraya kadar gidip yorulursanız veya vazgeçerseniz de oradan da binebilirsiniz :) diyelim vazgeçmediniz o zaman o otobüslerin indiği yöne doğru  yada oradaki suru takip edin sur baya bir uzun surun sonuna kadar dümdüz takip edin dümdüz sadece suru takip edin aşağı doğru inin zaten yol kenarında göreceksiniz staddan 100 metre kadar sonra da sur bitiyor zaten alternatif olarak da dönüş yolu için o dediğim staddan 100 metre sonra sur bitiyor o bittiği yerden sağ tarafa dönüp 10-15 dakikalık yürüyüşten sonra olivium tarafından otobüsleri görebilirsiniz ki binmek istemediğiniz için yürüdünüz o otobüslerin yanından aşağı yürüyün sal gitsin aşağı :) zaten e5 in ne tarafta olduğunu biliyorsunuz gökdelenlere bakın o tarafa doğru yürüyün işte hiç bilmeyenler böyle yapsın en olmadı abi ben kaybolurum yada boşver bin gitsin diyenler 1 tl 70 kuruş ile binip gidebilirler