ac adaptör delta marka

HPQ-User
23-12-2008, 23:56   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

husam sormuş:
güzel kardeşim iyi bir laptopum var özellikleri hgayet iyi 1 ay önce laptopumun şarj adaptörü arızlaandı markası delta 19 v 4.74 Amper  neyse bu adaptörün orjinalini bulmaamdım türkiyede olanlarda taklit ...taklitlerden bir tane almak zorunda kaldım 1 ay içinde oda gitti yani orjinalinin yerini hiç bişey tutmuyor delta marka adaptörü bulabilecegim adres ve tel yada internet adresi verebilirmisinnizzz lütfennnnnn artık canıma tak ertti bu adaptör sorunuuu bu kadar yokluk olan bir ülkedemiyiz bizzz yaaa

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
güzel kardeşim iyi bir laptopum var özellikleri hgayet iyi 1 ay önce laptopumun şarj adaptörü arızlaandı markası delta 19 v 4.74 Amper  neyse bu adaptörün orjinalini bulmaamdım türkiyede olanlarda taklit ...taklitlerden bir tane almak zorunda kaldım 1 ay içinde oda gitti yani orjinalinin yerini hiç bişey tutmuyor delta marka adaptörü bulabilecegim adres ve tel yada internet adresi verebilirmisinnizzz lütfennnnnn artık canıma tak ertti bu adaptör sorunuuu bu kadar yokluk olan bir ülkedemiyiz bizzz yaaa

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)

physfg
23-12-2008, 23:59   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,686 mesaj

http://www.delta.com.tw/product/ ... t.asp?pcid=1&ptid=4

elektrik dalgalanması varsa ac adp nin ömrü kısalır ups kullanmanız tavsiye edilir...

physfg
24-12-2008, 00:01   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,686 mesaj

bu da işinizi görebilir

ve bu direkt satış :

Son Düzenleme: physfg ~ 24 Aralık 2008 00:03