Acaba Telefonum Garanti Dışımı Çok Lazım Acil ceva

Othott
27-06-2015, 16:54   |  #1  
Othott avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Merhaba Telefonum Brick oldu onun içinde konu açtım ama bilmiyorum acaba telefonum garanti Dışımı Rootu KingoRoot ile yaptım ama forumlarda okuduma göre Gerçek root olunca telefon açılırken /!\  işareti çıkıyormuş Download Moda alınmca Şunlar Yazıyor Aca garanti duruyormudur vermelimiyim ?

ODINMODE
Product Name: GT-I8200Q
Current Bınary: Samsung Official
System Status: Custom

Acaba Garanti Varmıdır acil cevap ama Ben rootu attıktan 1 hafta sonra root gerektiren prgoramlar çalışmamaya başladı Acil cevap diyer konuma bakarsanız anlarsınır sorunumu zaten Simdidin teşekkürler Sizleri seviyorum

kiliccihan21
28-06-2015, 02:46   |  #2  
kiliccihan21 avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 3
32 mesaj

Telefonu rootladıysan garantidışı kalır telefon  
emin olmak için ccleaner uygulamasını indirip kur sistem bilgisinde rootlanıp rootlanmadığı yazar  
https://play.google.com/store/ap ... form.ccleaner&hl=tr

kiliccihan21 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Lumpensakin
28-06-2015, 05:42   |  #3  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 4
27 mesaj

*Root durumunuzu marketten edinebileceğiniz bir root checker ile kontrol edin. 

*Ünlem işaretini unutun daima geçerli olan bir durum değil.

*Root gerektiren programların çalışmaması ise siz cihazınızı root iznine açtıktan sonra uygulamaların root erişimi talebini varsayılan olarak reddedecek ayarda olması halinde gerçekleşir, ya da zaten cihazınızı hiç root'layamamış olabilirsiniz.

Lumpensakin bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Othott
28-06-2015, 16:46   |  #4  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Ben rootu odin ile yapmadım Kingo Root ile yaptım Sitem Açıklarından Dolayı rootlandı ilk denememde Olmadı 1 gün sonra oldu sistem açığı yoktu o zaman demekki :) neyse scr pro için root attım zaten Hiç rom değiştirmedim Sayaçta Download No Yazıyor Current Binary sam official System Status: Custom Bunun custom olmasının sebebi Arkadaşın teki dedi sana Fiziksl tuşlar getireyim dedi bende bi deneyelim dedim build.prop Düzenlendi Diye orası öyle O garanti dışı bırakmıyormuş :) Telefon Brick olmadan Root checkerle kontrol ettim Root yok diyordu hatta kingo Root Takınca lk yukledimde Unroot Yazıyordu Root checkerle baktıktan sonra Root Yazıyordu Yanı Anlıcanız Sİzin telefon rootlu değil syaç 0

Son Düzenleme: Othott ~ 28 Haziran 2015 17:01