AceR As5740 i5 ''SoN Dakika-Yardım Lütfen''

SavioLa
12-03-2010, 18:48   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
48 mesaj

Arkadaşlar yarın alıcaktım.KoçPa'dan fakat okuduğum şikayetlere bakınca şaşırdım?

Ne güzel tam istediğim modeli buldum diyordum.Bazılarında hemen,bazılarındada hemen olmasa bile 2-3 ayda bozuluyormuş:S

Yardım edin lütfen..

Acaba bu yüzden mi ucuz:S

IceManF1
12-03-2010, 19:13   |  #2  
IceManF1 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,546 mesaj

O şikayetleri buraya da yazar mısın?

SavioLa
12-03-2010, 19:21   |  #3  
OP Yeni Üye
48 mesaj

*Forum Donanımda şikayetleri okudum:   http://forum.donanimhaber.com/m_ ... y_//tm.htm#37936036

Zaten KoçPa'dan almaya karar verdimde aklıma takıldı bir yardım edersen sevinirim.:)Konuyu bi oku oradaki tüm şikayetler işte özellikle son sayfaya bak.;)

SavioLa
12-03-2010, 19:34   |  #4  
OP Yeni Üye
48 mesaj

IceMan gördün mü?

SavioLa
12-03-2010, 20:09   |  #5  
OP Yeni Üye
48 mesaj

Yardım eden yok mu??

IceManF1
12-03-2010, 20:13   |  #6  
IceManF1 avatarı
Yıllanmış Üye
3,546 mesaj

Oradaki yorumların çoğu olumlu.
Birkaç tane kullanıcı daha ürünü almadan, benim Acer'da ısınma sorunu vardı demiş.Kim bilir ne zaman aldı o bilgisayarı?

Bazıları klavyeden şikayetçi imiş onlar da ürünü daha almamış.Eskilere göre yorum yapılmaz.
Dikkatini çektiyse hepsi ürünü bir an önce sipariş vermek istiyor.Talep fazla.

Acer'ın Core i3'lü modelini alan arkadaşta çok olumlu yorum yazmış.
Seninkisi bundan da iyi.Çok daha iyi performans alacaksın.
http://forum.donanimhaber.com/m_37179780/tm.htm

Ya aynı zamanda Acer bir dünya markası.Çok kaliteli.
Ama sen hala inanmıyorsan, bu fiyata daha iyisini bulabiliyorsan, git onu al.
Ama inan çok pişman olursun.

Çünkü çok memnun kalan var.Arkadaşım dahil olmak üzere.
Forum'da alan çok kişi var.

SavioLa
12-03-2010, 20:20   |  #7  
OP Yeni Üye
48 mesaj

Bu yorum çok açıklayıcı oldu.:)
Teşekkür ederim.Bir an önce sipariş vermek istiyorum.Kaç günde elime ulaşır.

sombre06
12-03-2010, 20:27   |  #8  
Yıllanmış Üye
132 mesaj

Muhtemelen 2-3 gün içerisinde elinize ulaşır. Bahsettiğiniz i5 li modeli bende aldım hatta birine yazmış cihazın ne kadar güzel olduğunu açıklamıştım tekrar edeyim arkadaşım. Aldım kullanıyorum sallamıyorumda bundan daha iyisi bu fiyata yok i5 li casper bundan pahalı ki bunun malzeme kalitesi casparden daha iyi. Cihazın sesi gayet yeterli malzeme kalitesi orta kalite ama gayet güzel ekran arkası lacivertimsi bi mavi koyu mavi yani iğrenç bir renk değil bence gayet güzel. Performansıda çok hoş dirt2 yi yükledim gördüğüm en düşük fps 18.50 oldu ki daha kartın driverları bile ortada yok çıkınca dahada yükselir gayet akıcı oynuyor. Yani fiyat ortada kalite ortada daha ne istiyorsun gözün kapalı alabilrsin webcamininde gerçekten güzel olduğunu hatırlatayım. Tek eksi yanını klavye olarak gösterebiliriz hassas kullanırsanız pekde bişey olmaz öyle oyuncak klavye değil sonuçta ama bi lenovo kadar bi sony kadar kaliteli klavyesi yok oda gerçek klavye olayı aslında çokta beğenebilirsin ama şöyle diyim altları boş üste kağıt koyduğunu düşün klavyenin bastığın yerlerini sadece o kağıtla sağlıyosun kağıdı kaldır oraya kalvye plastiğini koy öyle düşün işte ama onun haricinde süper f/p cihazı tereddüt etmeden alabilirsin. son olarak fanı çok az çalışıyor cihazda 5-6 saat dirt 2 öncesinde açık sonrasında açık kullanım sonucu 50lerde bi sıcaklık görünüyor ben daha fazlaya çıkamadım fanı zaten çalışıp susuyo rahatsız edici bi gürültüsüde yok cihaz heep serin. sormak istediğin başka biişey olursa özele sor cevaplarım. teknomarketimden daha uyguna alabilirsiniz onuda söyliyim.

IceManF1
12-03-2010, 20:30   |  #9  
IceManF1 avatarı
Yıllanmış Üye
3,546 mesaj

Koçpa ürün teslimatı:
http://www.kocpa.com/asp/menu_items.asp?ID=37
Ama hızlıal.com'dan alırsanız 1 güç içinde kargoya teslim edilir.Hemen gelir.

Ayrıca hızlıal.com'a üye olursanız, üründen 6990 puan kazanırsınız.
Ben olsan hızlıal.com'dan alırdım.Güvenilir site.

IceManF1
12-03-2010, 20:34   |  #10  
IceManF1 avatarı
Yıllanmış Üye
3,546 mesaj

teknomarketim'de daha ucuz, ama güvenilir mi bilmiyorum?
http://www.teknomarketim.com/asp ... roduct=LX-PMB02-077

sombre06
12-03-2010, 20:37   |  #11  
Yıllanmış Üye
132 mesaj

Ben teknomarketimden aldım ve hb dayı terketmemi sağlayacak kadar güven verdiler diyebilirim cihaz sorunsuz belirtilen sürede geldi gayet temiz iş yapmışlar soru soruyorsunuz 2 saat içinde cevap geliyor mesai saatlerindeyse tabiki hb dada olsa en erken 1 günde cevap alırsınız daha yeni bi firma ve müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar sanırsam merkezleride ankarada eldende alınabiliyor diye duydum teknomarketime güven sorununuz olursa güvenerek alabilirsiniz kesinlikle notebookdan sonra başka ürünlerde aldım teknomarketimden yine hiçbir sorun çıkarmadılar.

SavioLa
12-03-2010, 21:03   |  #12  
OP Yeni Üye
48 mesaj

Bilmiyorum nereden alıcağımı :)

HızlıAl'a mesaj attım.Yanında artık hediye olarak mause yollarsınız diye tabii yollarız yazmışlar:D

teknomarketimdede böyle birşey olur mu?