Acer Aspire 4935 Sorun Yardım Lütfen

by_erkut
23-06-2009, 21:04   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
91 mesaj

Arkadaşlar Acer Aspire 4935 kullananlar bilir  Laptobun  sağ tarfında  dokunmatik  Ses Yükseltip azaltma kapatma.Durdurma  gibi  butonlar vardır.(dokunmatik)
Bilgisyar  kapalıyken bilgisayarı tem,zlemek için o dokunmatik olan  bölümü sildim ve  bilgisayar  açılmaya  başladı(Vista).Dedim heralde  yanlışlıkla power  düğmesine  dokundum.Ama  biraz  bekledikten sonra  windows  xp  yazısı  ve altındada  Xp  açılırken  dolan  bir şey varAğzı kulaklarına varıyor

Ondan  sonrasınada  bakamadım bişi oldu  die hemen power düğmesine bastım  Ağzı kulaklarına varıyorAğzı kulaklarına varıyorBeğenmedim
Neden  kaynaklanıyor bu..Bilgisayarı aldığım yere  götürdüm ama ordada  format atalım dediler  format  attılar  yine aynı. Pek sorun yaratmaz ama   yinede  neden olduğunu  öğrenmek istedim..
Saygılar.....

sinan354
23-06-2009, 21:12   |  #2  
Yıllanmış Üye
533 mesaj

Arkadaşım bende toshiba var onda da oluyor.otomatik açılma gibi bişey bu kafaya takılcak bişi değil.benimkinde mesela media player için kısa yol var ona basınca bilgisyar açılıyor ve direk media player açılıyor.en komiği de aldığın yer bunun için format atalım demesi olmuş :)

by_erkut
23-06-2009, 21:14   |  #3  
OP Üye
91 mesaj

Ama benim anlamdığım şu ne alakası var  o tuşla bilgisayarın açılması:D

by_erkut
23-06-2009, 22:49   |  #4  
OP Üye
91 mesaj

Bide  dahada  acayibi xp ile  ne alakası var? :D