"acer"bilgisayarın iade ve mahkeme serüveni(BİTTİ)

GeCCCe
01-05-2010, 17:37   |  #26  
GeCCCe avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
51 mesaj
Alıntı: hariciadam  
acer  şuanda  tam bir kaosun ortasında  dır ve  kurtulma çabaları içinde batmaktadır ! teknik servis altına gelen her ürüne nerdeyse iade vermektedir !
walla hocam aslında pek battığını falan sanmıyorum çünkü acer grup packard bell ve gateway ide satın almış durumda ve pazarda gerçekten en büyük paylardan birine sahip şu anda..heleki türkiye pazarında düşük fiyat yüksek konfigürasyon politikası ile resmen tekel krallığını ilan etmiş durumda..
yeni bir seri olan ethos serisi ile de iyice katlayacaklar gibi görünüyor bu pazar paylarını yani sizin söylediğinizin aksine git gide büyüyen bir firma..
bu para iadesini aldıktan sonra 1 haftadır yıktım döktüm ortalığı laptop araştırıyorum ama hangi kapıyı açsam acer çıkıyor..diğer hiçbir markaya yaklaşamıyorum bile fiyatlarından dolayı..fiyatı düşük olanlarda hurda benim için..i5+5650+ddr3ram li bi makina alayım dedim 1500 ve altında sadece acer var..bu sadece bi örnek iyi bi bilgisayar almak istiyorsanız ucuza bu ülkede acer a elimiz mahkum kahretsin ki..
diğer markalar bu uyguladıkları fahiş fiyat politikalarından vazgeçmezler ise acer ülkemizdeki kurduğu bu tekel krallığını imparatorluğa taşıyacak ve insanların başka çaresi olmadıklarını bildikleri için kaz gibi yolacaklar milleti!!!

kerto27
04-05-2010, 18:24   |  #27  
Taze Üye
12 mesaj

Aynısı benim başıma geldi. Packard bell marka bilgisayarım arızalandı. ALdıktan 2 sonra. 1 ay geçince sana yeni bilgisayar veriyorlar. Buda senin yasal hakkın. Lütfen yazdıklarıma kulak var. Olmadı bu cümleleri sarf et.

GeCCCe
07-05-2010, 20:05   |  #28  
GeCCCe avatarı
OP Üye
51 mesaj
Alıntı: kerto27  
Aynısı benim başıma geldi. Packard bell marka bilgisayarım arızalandı. ALdıktan 2 sonra. 1 ay geçince sana yeni bilgisayar veriyorlar. Buda senin yasal hakkın. Lütfen yazdıklarıma kulak var. Olmadı bu cümleleri sarf et.
hocam okumadınız galiba son yazdıklarımı nisanın sonuna doğru  bitti iş kazandım zaten:))

Son Düzenleme: GeCCCe ~ 07 Mayıs 2010 20:05
AsusGta
16-11-2010, 01:29   |  #29  
Yıllanmış Üye
178 mesaj

Yazıyı Sonuna kadar okudum en sonunda gerçekten  Ohh bee :)  dedim  Geçmiş Olsun ..