ACİL NVİDİA GTX 670M ÇIKARTMA SORUNU

iyikalp
05-10-2016, 13:34   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhaba Arkadaşlar

Laptopumun Ekran Kartı Olan Gtx 670M'i Şu Sıralar Kullanamıyorum :(

Driverini Yükledim Güncel Nvidiadan İndirip Ama bilgisayar Kullanımım Sırasında Mesela Forumda Gezerken Yada Oyun Oynarken Ekran Kararıyor Ve "NVİDİA GEFORCE GTX670M ÇIKARTMA SORUNU" Diye Bir Uyarı Geliyor Bilgisayarın Ekranı Gittiği İçin Telefonumdan Teamwiewerdan Baktım Fotoğrafınıda Çektim Bilgisayarı Kullanamıyorum Bu Yüzden Eski Driver Denedim Yok Yeni Yok Güvenli Moddan Yazıyorum Zaten Çünkü Bilgisayar Windowsa Hoşgeldiniz Dİyor Sonra Ekran Kararıyor ALT+F4 Enter Yapip Kapatiyorum Bilgisayarı Deli Etti Beni Kaç Gündür Çözemedim Olmadı Bir Türlü   
Birde Bu Ekran Kartı Driverini Yüklerken Uyumlu Donanım Bulunamadı Diyor Bende .İnf Dosyasını Değiştirip Yüklüyorum Acaba Yanlış Mı Yapıp Yüklüyorum Bundan Anlayan Var Mı ? Teamwiewerdan Yardım edebilecek Olanda Olabilir.

YiğitBilişim
09-10-2016, 01:50   |  #2  
YiğitBilişim avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
16 mesaj

driver hatası kardeşim o uyumsuz  veya beta sürümdür  istersen ekran kartını güncelle ve güncelleme yaparken temiz kurulum yap diye birşey var ona tıklamayı unutma  yada  aygıt yöneticisinden ekran kartını sil ve tüm verileri temizle seçeneğini aktif et daha sonra kurulum yap düzelecektir.

Web Tasarım

YiğitBilişim bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
iyikalp
11-10-2016, 18:35   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Driveri Güncelledim Sorun Yine Devam Ediyor