Acil !! Powpoint e mp3 dosyası ataçlama !!!

d_ozmengu
28-09-2006, 18:59   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
18 mesaj

Arkadaşlar mesajın başlığını değiştirdim ,tekrar bir başlık açamamak için...Sorunum yine powerpointle ilgli...Hatırlarsanız ilk sorum, hazırladığım sunumu pps olarak nasıl kaydedebiliceğimle ilgiliydi, bunun cevabını aldım....----Arif Şeftali arkadaşıma tşk ediyorum------

Ama bir sorunum daha war, ben powerpointte 14 slaytlık bir gösteri hazırladım...Arka plana müzikte koydum...

348KB boyutunda bir mp3 dosyası ekledim sunuma, sunumu çalıştırdığımda müzik çalıyor çünkü dosyayı benim D sürücümün içindeki bir klasörden alıyor...
Fakat, ben bu slaytı arkadaşlarıma mail atıcam, denemesini yaptım, yolladığım arkadaşım müzik çalmadığını söyledi ...

MP3 dosyasını slayta ataçlamak istiyorum, yani çalan müziğin kaynak yolu yine slaytın içinde olsun benim D sürücümde değil...
Bunu nasıl yapabilirim ?

teşekkürler

Son Düzenleme: d_ozmengu ~ 29 Eylül 2006 22:38
Arif Şeftali
28-09-2006, 21:15   |  #2  
Yıllanmış Üye
236 mesaj

Power Point Gösterisi olarak yani PPS uzantılı kaydederseniz istediğiniz gibi slayt otomatik açılacaktır...

Hoşçakalın...

simurgzer
06-06-2007, 12:00   |  #3  
Yeni Üye
41 mesaj

slaytını,ekleyeceğin müziği kendi bilgisayarında oluşturduğun bir klasörün içine at.müzik eklerken bu klasörün içindeki müziği ekle.Başka bilgisayara götürürken bu klasörü komple götür.sunumunu bu klasörün içinden çalıştır.Sorun çözülecektir.

hatib
25-07-2007, 15:52   |  #4  
Yeni Üye
44 mesaj

power point dosyasına mp 3 formatında ses dosyası eklersen sunumu sadece kendi bilgisayarında sesli olarak izlersin.mail göndereceğin kişilerinde sunumu sesli olarak izlemesi için power point dosyasına WAV formatındaki bir ses dosyasını eklemen lazım.

asimileci
25-07-2007, 16:21   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

wav a çevirip yüklersen dosyayı taşıdıgın yerde de slaytta müzik kaybolmaz ama mp3 yaparsan mp3 üde beraber götürmek zorundasın.