Acil Webcam yardımı!!...

dylandog
03-10-2006, 17:25   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Ya, belki pek anlaşılır bir istek olmayacak ama, yine de denemeye değer.
Benim bir Webcam'im var ve onu laptopuma yüklemek istiyorum.
USB yuvasına takınca, "yeni donanım bulundu" diyor, ama yükle deyince, "sürücü bulunamadı, yükleme tamamlanamıyor" diye bir mesaj veriyor. Doğal olarak sürücümün olmadığını anlıyorum. Tabi, asıl sorun, sürücü CD'si yok bende ve Webcam'in markasını bilmiyorum. Webcam'i tanımlamam gerekirse - hani belki tanıyan çıkar -, Uzun, metalik, eğilip bükülebilen bir USB giriş kolu var. Fotoğrafını çekmeye zamanım olmadığı için, ben de resmini çizdim. http://cmisirli.googlepages.com/radio Göreniniz, tanıyanınız varsa, ya da sürücüsünü bulabileceğim bir yol varsa, bana söylerseniz çok sevinirim.

Son Düzenleme: dylandog ~ 03 Ekim 2006 17:36
escape
04-10-2006, 00:14   |  #2  
Yıllanmış Üye
183 mesaj

arkadaşım çizdiğin ressime göre A4 tech marka web cam

dylandog
04-10-2006, 01:21   |  #3  
OP Taze Üye
6 mesaj

A4 tech markasının tüm ürünlerine baktım, maalesef değilmiş (yani en azından kendi sitesinde görünenler arasında yoktu, belki de sadece yeni modeller vardı orada). Yine de iyi niyetin ve ilgin için sağol :), ben devam ediyorum aramaya...

Son Düzenleme: dylandog ~ 04 Ekim 2006 10:44
dylandog
04-10-2006, 10:37   |  #4  
OP Taze Üye
6 mesaj

Bu yanıtı okuyan herkese; gerek kalmadı, binbir uğraşla buldum sürücüsünü. Şu an gayet mutlu ve memnun vaziyette tadını çıkartmaktayım Webcam'imin. Bilginiz olsun diye söylüyorum; eğer benimle aynı derdi yaşayanlar varsa, hemen markasını ve sürücüsünü yazayım. Markası; "VGA Soc PC-Camera" diye geçiyor. Eğer ki internetten bulamazsanız, benimle irtibata geçebilirsiniz. cmisirli@gmail.com
Buradan bana mesajınızı iletirseniz, size sürücüsünü yollarım. Saygılar ve sevgiler...