Acil win7 format İçeri girin

ByNwo
09-08-2012, 01:58   |  #1  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
320 mesaj

Öncelikle herkese iyi akşamlar iyi geceler oruç tutan kardeşlerimizin Allah orucunu kabul etsin.

Şimdi benim babamın bilgi işlemdeki arkadaşına ulaşamıorum bana format dvdsi vermişti win7 32 64 tüm sürümler o dvd taktıgımda kapatıp açınca otomatik başlıyor fakat benim nero ve ashompo vs programlarıyla kopyladagımı o format dvdsi otomatik başlamıyor bios vs boot ayarlarıyla ilgili sorun yok o dvd başlıyor bu işin sırrı nedir hangi programlarla kopyalamalıyım çok lazım dvd de sorun yok ama harddiskimde hasar var overlock hataları vs son 2 aydır aradabir format atıyorum ve dvd bozuldu bozulcak içindekiler olsada napmalıyım Yardımlarınız için teşşekkür ederim şimdiden 2.ci olarakta windows 7 ultimate 64 bit olmuyor ram ekrankartı vs sorun yok ama işlemci uyumsuz galiba amd athlon x2 prosseccor 4000+ bilginiz varsa bilgilendirirseniz teşekkür ederim 64 kurunca mavi ekran geliyor memory 100 oluyor basliyor ama 32 de bir sorun yok öncelik format dvdsinde gerçekten çok önemli yardımlarıınz için şimdiden binlerce kez teşekkür ederim abartıyorum sanmayın ultimate 64 bit 500 liralarda 32 side aynı fiyat onda tüm sürümleri var internetten indirme  vs sorun cıkıyor zaten kopyalayınca otomatik başlamıyor tekrar yardımlarınız için minnettarım iyi akşamlar Chip online ailesi.

ByNwo
09-08-2012, 02:22   |  #2  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

Kısacası Format dvd mi bilgi işlemdei arkadaşın dvd kopyaladıgı gibi nasıl otomatik başlarken açılmasıın sağlıcam kopyalamayla ilgili sorun çünkü dvd açılıyor yükleme başlıyor ama kapanıp açılırkende açılması lazım.

İndex35
09-08-2012, 05:15   |  #3  
İndex35 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
176 mesaj

pc yi aç boot olan dvd deki kurulum dosyalarını pc ye at sonra  https://www.chip.com.tr/forum/win ... ivideo_t242886.html  burdakileri yap

ByNwo
09-08-2012, 11:22   |  #4  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

saol kardeş denicem komut istemi dediginiz cmd dimi ?

ByNwo
09-08-2012, 11:53   |  #5  
ByNwo avatarı
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

Kardeş WIN_EN_DVD iç yada dış komut çalıştırılabilir program ya da toplu iş dosyası olarak tanımyıro diyor doğru yazdım hepsini binlerce kez kontrol ettim.