acil yardım arkadaşlar

sabrinyo
31-03-2015, 09:28   |  #1  
sabrinyo avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
14 mesaj

selamlar benim büyük sorunum haberpress denilen illet her yolu denedim format dışında mesala adobe klasörünün içindeki taskil.exe yazan şeyi silin diuolar bende öyle bişey yok zaten görev zamanlayıcısında bulamadım artı zaten benim arama motorum düzgün zaten değişmedi sadece olay şurda her reset atınca pcye ekrana haberpress sitesi açılıyor bu arada tarayıcım firefox lütfen yardım format dışında kurtuluş varmı Ağlıyor

mehmet_93
31-03-2015, 11:07   |  #2  
mehmet_93 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 97
593 mesaj

başlat a msconfig yaz enter a bas. (Win 8 de arama kısmına.) sonra başlatma kısmına gel. Orda ismi tuhaf karakterli veya  haberpresle ilgili bişi varsa kaldır. Veya hepsini kaldırıp sonuç olumlu olursa tek tek geri ekle problem çıkarmayanları. Veya o kısımdan fotoğraf paylaş.(Bu öneri pc açılınca direk firefox un da açılıp o siteye gitmesi durumu için belirtildi.Pc açılınca bi iş olmuyor tarayıcı açınca worprese gidiyorsa bu çözüm işe yaramaz)

sabrinyo
31-03-2015, 17:47   |  #3  
sabrinyo avatarı
OP Taze Üye
14 mesaj

kardeşim iyi güzel dedinde ama bu yöntemde işe yaramadı gerçekten bıktım bu illetten varsa başka bir çözüm format atmadan bide işyeri bilgisayarı yani

sabrinyo
02-04-2015, 08:50   |  #4  
sabrinyo avatarı
OP Taze Üye
14 mesaj

win 7 kullanıyorum işyerinde olduğu için formatsız kurtulmak istiyorum bu illtten haberpress sayfamı ele geçeirmedi ama reset attığımda ekrana haberprees penceresi açılıyor lütfen yardım

himmety
02-04-2015, 10:19   |  #5  
himmety avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 32
602 mesaj

firefoxu kaldırıp yenide kurmayı denedinmi? eğer pc açılışında yapıyorsa başlangıca kendi kısa yolunu eklemiştir. win 7 de başlat+programlar+başlangıç klasörüne bak win 8 de çalıştıra :shell:startup yaz orada varmı diye bi kontrol et

sabrinyo
02-04-2015, 16:15   |  #6  
sabrinyo avatarı
OP Taze Üye
14 mesaj

win 7 kullanıyorum başlangıç klasörüne baktım boş ordada bişey yok napacam ben ya