acil yardım lütfen format sorunu

semineratolbadorx
16-02-2013, 22:02   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
30 mesaj

pc ilebirljte verilen vista kurtarma cdsi ile format atıyordum herşey iyi gidiyordu yükleme esnasında 

E:\sources\Install.win bulunamadı hata kodu:0x8007000D format yarıda kaldı ilk bay lisans key istemedi şimdi onuda istiyor o cdnin içinde yok pcde c ve d bölümü silinip oluşturulmuş durumda şuan pcde açılmıyor acil yardım edin boot mg eksik diyor.

Son Düzenleme: semineratolbadorx ~ 17 Şubat 2013 00:13
doktormert
17-02-2013, 00:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
185 mesaj

arkadaşım problem cd key ise kasanın üzerindeki, laptopun altındaki hatta bataryanın altındaki etikette yazar. ayrıca vista kurmanı tavsiye etmem çünkü bugüne kadarki en kötü işletim sistemidir vista işlemci kafasına göre çalışıp kasıyor bilgisayarı.Bana kalırsa, oyun oynuyorsan WİN7 oynamıyorsan Win8 deneme sürümünü indirip deneyebilirsin 3ay ücretsiz. yok ben bunları istemem dersen de xp kur derim. eğer yine kurulumda bir problem yaşarsan yukardaki hataya benzer bir hata alırsan hard diskinde problem oluşmuş olabilir son çare olarak low level atıp hard diski sıfırlayabilirsin. yine de internetten biraz araştır derim riskli bir uygulama çünkü.