acil yardım lütfenn !

Kapalı Hesap (247114)
15-12-2012, 22:44   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Ben iki bilgisayarı bağladım ama öbür bilgisayara internet veremiyorum yardımlarınızı bekliyorum(windows 7)

Deli

Kapalı Hesap (247114)
19-12-2012, 22:43   |  #2  
OP Kapalı Hesap
4 mesaj

Sorunu çözdüm ama bu site sayesinde değil böyle duyarsız bi forum görmedim üyelimi silip bidaha girmeyi düşünmüyorum

Beğenmedim BeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedim

AmbaSSadoR
20-12-2012, 09:47   |  #3  
AmbaSSadoR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
400 mesaj

kimse sizi bu siteye zorla üye yapmadı herkesin iş gücü var  hobi olarak takılıyoruz ayrıca sorunun çok açık değil öteki pc dediğin işletim sistemi ne sarı çizmeli Mehmet ağa olur ancak o sorunun cevabı!

çhip10line
20-12-2012, 12:43   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj

sadece gülüyorum...insanlar bizi hudini falan sanıyor heralde...iki bilgisayarı bağladım üçüncüyü de siz bağlayın :D..

1. Konu başlığın kafadan ofsayt "Acil yardım lütfen". Sanki bilgisayarı bozuk değilde kan kaybı var.
2.Bilgisayarı nerene bağladın..modem, swich ne kullanıyorsun..açık bilgi vermeden nasıl çözüm arıyorsun anlamış değilim..
3. Üyeliğini silmen isabet olmuş..bu forumda senin gibi insanlara yer yok zaten..

Üyeliğini sildiğine göre bu mesajıda göremeyeceksin ama olsun.. Eminim sende herkes gibi dönüp geleceksin o zaman okursun...:D

black_flood
20-12-2012, 20:14   |  #5  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

switch, dn, ip, ağ geçidi sanırım bunları n ne olduğunu yada ne anlama gelmediğini bilmeyince insanın bir tarafları kalkıyor arkadaşında kalkmış ama indireni bur forumdan olamadığı için üzüldüm indireni ben olmayı tercih ederdim.

Kapalı Hesap (247114)
20-12-2012, 21:42   |  #6  
OP Kapalı Hesap
4 mesaj

Yöneticileriniz üyelimi silmemiş yani bi cvp daha yazabilirim burda konuşanlar bi halttan anlamıyo k.bakmayın ama burda haklı olan siz değilsiniz şu koca forumda bi cvp yazan çıkmadığı için dedim ben onları ama konuyu çözdüğüm için herkez atladı siz şu konuda bilmiyorum diyip çıksanızda olurdu böyle hakaretlerle bilgili insan olunmuyo ayrıca iyi okursanız iki bilgisayarı bağladım dedim yani bağlantıda sorun yok ayarlarını yapamadım anlamına geliyo ıp switch konusuna gelirsek hepsini senden iyi bildiğim garanti ben bu forumu benden daha bilgili insanlar var diye açtım ama rezaletmiş bu yorumlardan sonra anladım benim size ders vermek gerekiyomuş yanlış yapmışım nese daha konuşmaya gerek yok herkez bildiği kadardır !!!

BeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedim

çhip10line
20-12-2012, 23:00   |  #7  
Yıllanmış Üye
864 mesaj

herkes gibi döner yazmıştım yine haksız çıkmadım...senin gibi çok gelip geçen oldu bu forumdan tekrar yazıyorum bu forumun sana ihtiyacı yok...hangi forumda deva bulduysan derdine o foruma devam et.. emre aydın'dan geliyor Kim dokunduysa sana ... ona git...

Kapalı Hesap (247114)
20-12-2012, 23:21   |  #8  
OP Kapalı Hesap
4 mesaj

Ben buranın meraklısı değilim banlanmayı bekliyorum çünkü hesabımı silmek istiyorum ama silmiyolar boşuna bu foruma üye olup üye sayısını bitane daha fazla görünmesini istemiyorum ayrıca benim söylediklerim chip online forumuna bu camianın geneline lafım yok ama forumu boş insanlarla dolu sende çok büyük işler yapmış gibi konuşma bilişim sektöründe bi kariyerin varmı oda tartışılır ki bana göre bu konuda boş insansın lafı daaha fazla uzatmak istemiyorum şimdi yöneticilere şikayet et banlasınlar beni

BeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedim

çhip10line
20-12-2012, 23:26   |  #9  
Yıllanmış Üye
864 mesaj

sana kendimi kanıtlamak zorunda değilim... kardeşim kendinle çelişiyorsun foruma bir daha girmeyi düşünmüyorum yazmışsın..her attığım oltaya geliyorsun..başkası senin yerine birşey yapmadan karar verme yetisine sahip değil misin? banlanmayı bekliyorum ne demek yavvv.. forumdan memnun kalmadıysan girmezsin olur biter... bak bu yazdığım mesaja da cevap yazacaksın çünkü bu forum adamı kendine çeker :D...