acil yardım

afidan
16-05-2006, 10:01   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
67 mesaj

değerli dostlar yıllardır kullandığım msn adresim şimdi kullanamıyorum.bütün bilgilerim(telefon ve banka bilgilerim ve arkadaşların adreslerinin)in olduğu adrese daha dün giriyordum öyleden önce girdim öyleden sonrada girdim çıktım aynı saat içinde girmek istedim ama giremedim.gizli soru benim sorum değil.şifre sıfırlama mesajı hangi adrese gidiyor bilmiyorum.bu adres sonuçta benim yıllardır kullandığım adresim.şimdi bir muhatap bulupta yılların bilgilerini sorgulayıp benim bu sorunumu çözemezmi.

egemengiga
16-05-2006, 10:59   |  #2  
Yıllanmış Üye
4,298 mesaj

msn e kullanici adi ve sifreni giridkten sonra nasil bir hata mesaji cikiyor?. msn i internet cafede kullandin mi hic? eger evde msn e giriyorsan senden baska kimler kurcaliyor bilgisayarini?

afidan
16-05-2006, 13:17   |  #3  
OP Üye
67 mesaj

sayın egemen cafede değil iş yerinde kullanıyorum bilgisayar başından kalkmadan çıktım tekrargirmek için aradan 5 dk.gibi geçti giremedim.şöyle bir ileti geliyor
Girdiğiniz oturum açma adı varolmadığından veya parolanız yanlış olduğundan, msn messenger oturumunuzu açamadı.
------Parolanızı unuttuysanız, lütfen ana messenger penceresinin en altındaki parolanızımı unuttunuz? bağlantısını tıklayın.80048823----- parola sıfırlama işleminde bile gizli sorum benim gizli sorum değil.hangi adrese mesaj göderiyor bilemiyorum. ben bu problemi telefonlada olsa msn sorumlusundan çözmek istiyorum sonuçta bu adresi yıllardır kullanıyorum.telefon ve banka bilgilerim arkadaş adresleri hepsi orada.ilginiz için tşk.

afidan
16-05-2006, 13:18   |  #4  
OP Üye
67 mesaj

sayın egemen cafede değil iş yerinde kullanıyorum bilgisayar başından kalkmadan çıktım tekrargirmek için aradan 5 dk.gibi geçti giremedim.şöyle bir ileti geliyor
Girdiğiniz oturum açma adı varolmadığından veya parolanız yanlış olduğundan, msn messenger oturumunuzu açamadı.
------Parolanızı unuttuysanız, lütfen ana messenger penceresinin en altındaki parolanızımı unuttunuz? bağlantısını tıklayın.80048823----- parola sıfırlama işleminde bile gizli sorum benim gizli sorum değil.hangi adrese mesaj göderiyor bilemiyorum. ben bu problemi telefonlada olsa msn sorumlusundan çözmek istiyorum sonuçta bu adresi yıllardır kullanıyorum.telefon ve banka bilgilerim arkadaş adresleri hepsi orada.ilginiz için tşk.

TuncaBozkurt
16-05-2006, 16:31   |  #5  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

acaba msn adresini yanlış yazıo olmayasın veya parolanı.çünkü o uyarı mesajı sadece bu gibi durumlarda çıkar.

PoWeRdArK
16-05-2006, 16:36   |  #6  
Yıllanmış Üye
108 mesaj

arkadasım;
1-aynı mesajı 2 defa yazma.
2-hacklenmısde olabılırsın.senden baska msn sıfrenı bılen varsa veya baska biri ogrenip degıstırmısdır.
3-bu mesajı mesajlasma bolumune yazsaydın daha guzel olurdu.
kolay gelsın

afidan
16-05-2006, 16:50   |  #7  
OP Üye
67 mesaj

1.birinci gönder demem sonucu mesaj göndermede problem oluştu dedi ikinciyi onun için gönderdim2. şifremi bilen çok kişi var3.acemidir ne yapsa yeridir

ufuks
16-05-2006, 17:40   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,430 mesaj
afidan
1.birinci gönder demem sonucu mesaj göndermede problem oluştu dedi ikinciyi onun için gönderdim2. şifremi bilen çok kişi var3.acemidir ne yapsa
Sifreni bilen cok kişi mi var?O zaman sana oh olmuş diyecem.

theironman
16-05-2006, 18:37   |  #9  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,349 mesaj

adresin çalınmış mı ne! Yani şifreni senden başkası neden biliyor ki! Bazı şeyler vardır, sadece kişinin kendisi bilmelidir, sen buna uymamışsın ve işte sonuç diycem...

Son Düzenleme: theironman ~ 16 Mayıs 2006 18:38
PoWeRdArK
16-05-2006, 19:57   |  #10  
Yıllanmış Üye
108 mesaj
afidan
1.birinci gönder demem sonucu mesaj göndermede problem oluştu dedi ikinciyi onun için gönderdim2. şifremi bilen çok kişi var3.acemidir ne yapsa
1-olur boyle seyler.
2-sıfrenı verme bır daha kımseye.
3-yenı msn al.
hadı kolay gelsin

CU_GS7
17-05-2006, 00:53   |  #11  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Yeni sorunun cevabını öğrenmen,bulman,tahmin etmen vs.. lazım..
Ya da şifreni değiştirenin insafa gelip kendi koyduğu yeni şifreyi sana vermesi lazım..
Bir servis var oraya mail yollamana gerek yok bence,bende işe yaramamıştı..

Son Düzenleme: CU_GS7 ~ 17 Mayıs 2006 00:54
DeLi_ZaL
25-05-2006, 06:17   |  #12  
Üye
53 mesaj

Arkadaslar. aynı sorun su anda benim başımdada var. Ancak benimkinde şifrem dogru, herşey normal. Parola sıfırlama yaptım beli 20 kere sifre deiştirdim. Gizli sorumun cevabından 20 kere deiştirdim şifeyi ama tık etmiyor. ne msn e girebiliyorum ne maile aynı hada kodu banada geliyor. çıldıracam az sonra...
http://img110.imageshack.us/my.php?image=msn9gr.jpg

Son Düzenleme: DeLi_ZaL ~ 25 Mayıs 2006 06:19
blackdog
20-05-2007, 18:12   |  #13  
Taze Üye
2 mesaj
PoWeRdArK
afidan
1-olur boyle seyler.
2-sıfrenı verme bır daha kımseye.
3-yenı msn al.
hadı kolay
sen önce kendi yaptıgına bak sende 2 kere gönderiyosun.
1.hiç bişey bilmiyosunuz
2.boş konuşuyosunuz
3.en iyisi susun

senin problemine gelince arkadasım sen banka bilgilerin olan bi adresin şifresini niye çok kişiye veriyosun ne belli başkasının adresini almayacağın.çünki o kadar önemli bi adresin şifresini sadece bi salak dağıtabilir lafım sana deil üstüne alınma ama bence sen yalan söylüyorsun.eğer kanıtlarsan sana o adresi geri alabilirim tabi şu hotmailin yeni açığı çıkarsa.

blackdog
20-05-2007, 18:16   |  #14  
Taze Üye
2 mesaj
DeLi_ZaL
Arkadaslar. aynı sorun su anda benim başımdada var. Ancak benimkinde şifrem dogru, herşey normal. Parola sıfırlama yaptım beli 20 kere sifre deiştirdim. Gizli sorumun cevabından 20 kere deiştirdim şifeyi ama tık etmiyor. ne msn e girebiliyorum ne maile aynı hada kodu banada geliyor. çıldıracam az sonra...
http://img110.imageshack.us/my.php?image=msn9gr.jpg
seninkine gelince senin şifreni yurt dışından deiştiriyo olabilirler küçük bi ihtimal ama sen burdan giriyosun o adam dier taraftan şifreni deiştiriyo serverada onun şifresi geçiyo amaann neyse karışık.Ama bu deildir bendede aynı dert var lamerin teki saldırıyo msn kitleyiciyle ard ardına çok hızlı bi şekilde şifre denemesi yapıyo sitede güvenlik amacıyla girişi engelliyo gereğinden fazla parola denemesi yaptınız dio sen hotmailden gir bunu derse yeniden oturum aç diye bi buton olur ona tıkla oyle gir herkese saygılar...

Son Düzenleme: blackdog ~ 20 Mayıs 2007 18:17