ACİL Yardım

BurakÖrdek
08-11-2011, 19:35   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Windows 7 isletim sistemi kullanıyorum.Nvidia Geforce 9800 GT Ekran kartına sahibim sorunumun bundan kaynaklanıp kaynaklanmadıgına anlayacakkadar bilgisayar bilgim olmadıgı için konuyu yanlıs yere açtıysam simdiden kusura bakmayın 

2 gündür anlamadığım bir şekilde ekranım sağa kayıyor.Dün monitorüm windows başlatılıyor kısmında kapanıp acılmıyodu.Bilgisayarı yeniden baslatınca windows kısmına kadar normal o kısımda ekran saga kayıyodu sonra gidiyodu.Bugün itibariyle windowsu acabiliyorum auto tusuna 10 15 kere basarsam sanslıysam düzeliyo ama warcraft oyununa girdigim anda gidiyo ve auto tusu fayda etmiyo tekrar masaüstüne dönüp basarsam düzeliyor oyunda geri gidiyor.İnşallah anlayacığınız bir dilde yazabilmişimdir

Acil ilgilenirseniz sevinirim.
Saygılar

Miraç5 PYSCHO
08-11-2011, 19:44   |  #2  
Miraç5 PYSCHO avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
790 mesaj

oyun ayarları ile oynamayı dene çözünürlük vb gibi olmassa oyuna girince monitördeki tuşlardan ayarlamayı deneyebilirsin..

BurakÖrdek
08-11-2011, 19:47   |  #3  
OP Taze Üye
12 mesaj

Bu sağa kayma ufak bi kayma degil 10 - 15 cm arası mönitörden ayarlancak gibi değil yani

BLackVarrior41
09-11-2011, 15:05   |  #4  
Üye
59 mesaj

Tam Olarak Bilmiyorum Nedenini Ama Söyle Bir Sey olmustu bende
bir ara aynı ekran kartı var bende onu güncelledim fakat oyunlara girdiğimde oyun ayarları bozulmustu mesela cs online.ama sağa veya sola kaymalar olmadı sonra ekran kartinin eski sürümüne aldım düzelti.
Yani Size 2 Seçenek Sunuyoru.
1.Ekran Kartınızı Geriye Alın
2.Ekran Kartınızı Güncelleyin.

İyi günler..