Acil Yardım !

mmfbmm
02-02-2013, 21:50   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
47 mesaj

Evt arkadaşlar ben dell kullanıcısıyım . Dell Inspıron 5110N kullanıyorum .  1 yıl üzerince 3 sorun cıkardı . 1. elektirik girişi bozuldu buda ana karda ( ana kart yandı ve dell yeni bir ana kart taktı ) kadar etkiledi . 2 bu sefer yine ana kart bozuldu . İşte şimdi sorun başladı . Word - Google yani yazı yazılacak yerlerde donma başladı . Bilgisayar cok yavaşladı ve dondu . Oyunlarda ( hepsinde ) oyuna giriyor yükleme yazısından sonra beni masa üstüne atıyor . Googleda aradım ama bunla bişey bulamadım . Dell ' i aradım . Bana nVIDIA ekran kardını devreye sokulmamıştır dediler . Fakat bende devreye sokmuştum . Bana bu işlemi baştan yaptırdılar . Sonunda bana yeni ana kart yolladılar fakat yine düzelmedi . F8 tuşundan onarım , geri alma gibi işlemler yaptım yine bişey olmadı sonra carem format fakat windows 7 cd ben yok . Format icin tamirciye vericem . Ama bu sorunu yaşayıpta sorunun caresini bulan varsa ne olur yazsın . Kafayı yemek üzeriyim . :( :( :(

Denediğim Oyunlar : Far Cray 3 ( bu ztn calışıyordu ) Assansins Creed 3 , S2 Son Silah , Calf Duty Black Ops 1 , Metin2 , Pes 2013 , Pes 2012 ,Fifa 2012 .

Son Düzenleme: mmfbmm ~ 02 Şubat 2013 21:54
mmfbmm
02-02-2013, 21:52   |  #2  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
47 mesaj

Arkadaşlar 1 Şey Eklemeği Unuttum . 2. Ana kart probleminde sadece takıldı yer catlamıştı .

Son Düzenleme: mmfbmm ~ 02 Şubat 2013 21:54