Acil yardimlarinizi bekliyorum

madken
26-01-2016, 13:37   |  #1  
madken avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar öncelikle selamun aleyküm. Kusura bakmayın konu yeri mi değilmi bilemedim en uygun burası vardı buraya açayım dedim.Şimdi arkadaşlar bilgisayarıma bişey yüklemek istediğimde (internetten indirme,flashdan atma vb.) yüklenirken yarıya kadar geldiğinde bilgisayar kapanıp siyah bi ekranda şöyle bir yazı geliyor : "Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key" Diye bir hata ile karşılaşıyorum.İnternete yazdığımda HDD den kaynaklı bios menüsünden ayarlama yapılır diye bi yazı gördüm ve biosa girdim (Konuşmanın sonunda pc özelliklerini ve bios menüsünü vereceğim ) Orda bikaç değişiklikler yaptım ve bilgisayarı tekrar açtım fakat bu sefer google chromeyede girdiğimde aynı hatayı almaya başladım (Reboot and select...) ve chromeye girememeye başladım.Yandex i indirdim gayet normal giriyor explorer dende giriyor fakat bilgisayara bişey yüklerken indirirken flasdan atarken hep o hata veriliyor hatta ve hatta yerel disk C den D ye büyük bir dosya atarkende aynı hatayı veriyor ama dosya küçük bi boyutsa (500 mb veya 1.gb falan ) atıyor bişey olmadan.Geçenlerde Lolü sileyim dedim sıkıntı oldu tekrar yüklerken yine aynı hatayı verdi. Lütfen bi Yardımcı olun Link paylaşmak yasakmı bilmiyorum yasaksada kusuruma bakmayın nasıl resim eklendiğini bilmiyorum o yüzden linklerini vereceğim direkbu hatanın resmi :   benim bios daki boot menüsünün resmi :   Özelliklerine gelirsek ; İşlemci : İntel ( R) Core™ i5 CPU   M 460 2.53GHzYüklü Bellek (RAM) : 3.00 GB Sistem Türü : 64 bit LÜTFEN YARDIMCI OLUN