açılır pencere engelleyici arıyorum.

hamann7725
06-11-2008, 10:31   |  #1  
hamann7725 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,837 mesaj

Arkadaşlar internette gezinirken yüzlerce reklam açılıyor.açılır pencereleri engelleyen bir prg arıyorum ama herşeyi engellemesin yani mesela bir siteye girince hemen reklam açıldı.Programda açık olan pencerelerin ismi geçecek ve ben programın listesinden onu seçeceğim ve bir sonraki girişimde kapatacak.Umarım derdimi anlatabilmişimdir.Bi ara vardı öyle bir programım ama adını unuttum :( önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler.

Banned
06-11-2008, 11:22   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

dediğin özelliklerin hepsi firefoxun Adblock eklentisinde mevcut ben bu pencereleri engellemek için onu kullanıyorum gerçekten çok işe yarıyor.

hamann7725
06-11-2008, 16:27   |  #3  
hamann7725 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,837 mesaj
kylie
dediğin özelliklerin hepsi firefoxun Adblock eklentisinde mevcut ben bu pencereleri engellemek için onu kullanıyorum gerçekten çok işe yarıyor.

ama ben firefox kullanmıyorum.ayrıca bildiğiniz program var mı?  :S

qazx
07-11-2008, 10:30   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
560 mesaj

indirme linki:

programın özellikleri:
İnternette gezerken karşınıza çıkacak bant genişliğinizin canına okuyacak her türlü reklamı engellemeye yarayan bir programdır. Her türlü reklamları (yeni çeşit reklamlar dahil) engeller. Can sıkıcı pop-up pencerelerini, flaş (flash) eklentili reklamları, casus yazılım (spyware) içeren reklamları, mesajcı/haberci reklamları ve dahasını engeller! Bunun dışında spyware ve adware uygulamalarını da önler. Program ile reklam engellemenin pasif olacağı web sitelerini belirleme olanağınız bulunuyor.

Eğer ayarlarını çözebilirseniz MSN Live daki reklamları da engelliyor!

Yazılımın Genel Özellikleri
Reklam Engelleme
Super Ad Blocker, her türlü reklamları engeller. Engellediği reklamlar :
- Pop-up reklam pencereleri
- Flaş (flash) eklentili reklamlar
- Zengin medya formatındaki reklamlar
- Windows mesajcı/haberci reklamları
- Spyware/Adware içeren reklamlar
- GAIN/Gator içerikli reklamlar
- Arama motorlarında bulunan reklamlar(ALINTIDIR)
NOT:programın 30 günlük trial kullanımdan sonra satın alınması gerekiyor.

Son Düzenleme: qazx ~ 07 Kasım 2008 11:00