AcroPano Photo Stitcher 2.1.3 [20.03.2012]

CHIP Online
20-03-2012, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

AcroPano Photo Stitcher 2.1.3, fotoğraflarınızdan göz alıcı bir panorama meydana getirir. Yazılım bunu tamamen otomatik olarak yapar ancak aynı zamanda size tam bir denetim sağlar. Bu sayede ortaya çıkacak olan sonucu tam olarak denetleyebilirsiniz.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

AcroPano Photo Stitcher 2.1.3, fotoğraflarınızdan göz alıcı bir panorama meydana getirir. Yazılım bunu tamamen otomatik olarak yapar ancak aynı zamanda size tam bir denetim sağlar. Bu sayede ortaya çıkacak olan sonucu tam olarak denetleyebilirsiniz.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumAkıllı fotoğraf organizasyonu:- İlgili fotoğrafları otomatik olarak doğru bir biçimde sıralar- Otomatik fotoğraf birleştirme- Desteklenen çıktı biçimleri: JPEG, BMP, TIFF, PNG veya TGA.- Çoklu birleştirme modu: yatay panorama; 360 derecelik panorama, dikey panorama.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: AcroPano Photo Stitcher 2.1.3

A.C.T
20-03-2012, 11:08   |  #2  
A.C.T avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
439 mesaj

Yaa çok arıyorlar haa böyle program ları ama ben nerden bulduklarını anladım
Bilgisayarıma bir programın yanın da Software İnformer diye bir program yüklendi o bana hep yeni çıkan ve bilgisayarımın işine yarayacak olan programları söylüyor

Bu sabahta AcroPano Photo Stitcher 2.1.3 [20.03.2012] yazıyordu demek ki aynısı Chip tede var ordan gördüğünü buraya koyuyor 

OH!!! ne ala ne memleket :D

ccc KINAŞLI ccc
20-03-2012, 11:16   |  #3  
ccc KINAŞLI ccc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
1,653 mesaj

Aynen bendede o program var ve sabah açtığımda başlıktaki programı indirip kurmamı önerdi
Bu programı öneren program :D
Anvir Deskop Manager Miydi neydi