Açtığım pencereler çarpı işaretinden kapanmıyor

burytomorrow
19-10-2016, 11:53   |  #1  
burytomorrow avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Bir gün bilgisayarımı açarken c diskine sistem taraması yapmaya başladı ve bişeyleri sildi gördüğüm kadarıyla ondan sonra başlıkta belirttiğim gibi açtığım pencereleri çarpı işaretinden kapatamıyorum görev çubuğundan kapatmak zorunda kalıyorum ayrıca bilgisayarı ilk açtığım 30 saniye içinde kapanıyo çarpıdan fakat bilgisayarı kapatana kadar bi daha çarpıdan kapatamıyorum çözümü nedir bir de açılışta c diskinin yanında "error ocurred (0)" yazıyor

Son Düzenleme: burytomorrow ~ 19 Ekim 2016 11:54 Neden: ekleme yapmak
White-Fox
20-10-2016, 02:37   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

Windows sistem dosyaları zarar görmüş işletim sistemi önbelleklerken(yani tüm fonksiyonlarını tararken bir dizine ulaşamıyor) kayıp dosya buluyor yada boş adres.Muhtemeldir ki kayıt defterinin zarar görmesinden (bunu bir virüs yapabilir) yada harddiskteki hatadan dolayı var olan o dizindeki dosyaya sistemin erişememesinden veya erişiyor ama açamıyor oluşundan kaynaklanan sıkıntınız var gibi duruyor.Durumun harddiskten kaynaklandığını pek zannetmiyorum büyük ihtimalle şu yeni nesilin kullanmış olduğu temizleme programlarının halt yemesi gibi gözüküyor .

burytomorrow
20-10-2016, 11:53   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Temizleme programı olarak ccleanear kullanıyorum antivirüsüm de avast premier bunlardan birisi dediğiniz gibi bi sorun oluşturan program olabilir mi

Son Düzenleme: burytomorrow ~ 20 Ekim 2016 11:54