Ad-Aware 2007 Beta [hazır]

viking20
07-03-2007, 02:19   |  #1  
viking20 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

Product Comparison Chart:

2007 beta:download

---
Ad-Aware Türkçe Yama:
Tüm versiyonlarda geçerlidir. (pro,plus ve ücretsiz versiyon)

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware Personal SE\Lang klasörü içine dosyayı atın. Program açıksa, kapatın ve tekrar açın.
Ayarlar butonu üzerinden Interface sekmesine gelin. Language file altından turkish'i seçin. Project'e tıkladığınızda Ad-Aware SE türkçedir.

Son Düzenleme: viking20 ~ 07 Mart 2007 09:44
nightsilver
07-03-2007, 02:26   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
455 mesaj

paylaşımından dolayı teşekkürler viking20

asimileci
07-03-2007, 11:45   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

hiç kullanmayın derim kurdum içinde bir sürü hata war
ve çok yavaş.ram ve cpu'yu müthiş kasıyor.ad-aware 1.06 profesyonel ile dewam derim.
kaspersky 6.0.2.644+ad-aware 1.06 professional türkçe+registry mechanic 6.0.0.780 türkçe
benim en iyi top 3 üm varsa daha iyisi verin bizde bilelim.
hemde hepsi türkçe.antivir avira veya g-data avk testlerde iyi oranlar yakalayabilir.ama virüs bulmak demek iyi virüs programı demek değildir.önemli olan benim çalışmalarımın içinden virüsü temizleyebilmesidir.mcaffe ye iyi diyorlar av-comparative testlerine bir bakın derim.kişisel home kullanıcılarına örnek olmalıyız.ben profesyonel yazılımcı kimliğimle hepsini test ettim 5 yıldız verdiğim programlar bunlardır.daha iyisi var diyorsanız test ederiz.nortonmuş(virüs listesini geç update yapar ve yavaştır yoksa en iyisidir) mcafee pandaymış awastmış geçecen.kaliteye takılacan.
bilgisayar yazılım uzmanı

tartışma açan ben değilim.bende cevaplarımı geri çektim.kaspersky tek geçerim o kadar
varsa daha iyi onu yazın.ben güvenli olsun diye 3 ünü kullanıyordum.yalnız hafıza tarama özelliğini kapatmıştım.sadece interneti tarıyordu.ilgilerin bilgisine arz ederim.şimdi sadece kaspersky kullanıyorum.kasma diyenlere ne kasması bea kardeşim.core2duo al kafan rahat olsun.awastmış geç,bitmiş geç,nodmuş geç,nortonmuş geç,mcafee miş geç,f-secure geç(kaspersky alt yapılıdır) [bunları tektek kurdum test ettim.eksi yönlerini yazabilirim isterseniz]

g-data avk kullanmadım,ama avira yı da sevdim.bu ikisi çok iyi diyenler var.eksi yönleri var ama...

Son Düzenleme: asimileci ~ 09 Mart 2007 15:19
gokhan2413
07-03-2007, 20:07   |  #4  
Yıllanmış Üye
519 mesaj

Nod 32 mi bence o kadar da iyi bir program değil
artıları var sistemi kasmıyo ve virüsleri buluyor fakat virüsü silemiyor silemeyince de bi işe yaramıyor daha iki gün önce yüklüydü güncel olduğu halde silemedi virüsü kaldırıp avg yükledim sildi... avg daha iyidir nod32 den

BOOMFUNKMCS
07-03-2007, 20:56   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

kaspersky 6.0.2.644 türkçe+nod32 2.70.32 türkçe+ad-aware 1.06 professional türkçe+registry mechanic 6.0.0.780 türkçe

sanırım sistemini çökertmeye pek heveslisin arkadaşım,2 antivirüs programı yüklemek... üstelik her ikisindede sezgisel tarama var.eminim biraz bilgilensen yanlışın farkına varırsın.

"Zaten birden fazla yüklemek pek de akıllıca olmaz."
(()

" BİRDEN FAZLA ANTİVİRÜS PROGRAMI KULLANABİLİR MİYİM ?

Birden fazla AntiVirüs programının kullanılması Virüslerin algoritmalarının bir programdan diğer programa taşınma yöntemine göre hareket etmeleri nedeniyle aynı bilgisayarda iki virüs programı kullanılması sakıncalıdır."
(()

BOOMFUNKMCS
chaosmaker
beyler Bit defender internet security yi mi tercih etmeliyim yoksa kaspersky internet security 6.0 ı mı?
kaspersky internet security 6.0 öncelikli tavsiyemdir.en iyi olmasada içim rahat ve gözüm arkada kalmıyor.üstelik port testinden en iyi geçende bu oldu(( ).reklamları önlemek için internet explorer in açılır pencereleri engelle seçeneğini seçmelisin veya chip in zamanında verdiği,reklamları önleyerek sayfaların daha hızlı açılmasını sağlayan programını bulmalısın.hiç uğraşma mozilla firefox yükle ;)

ve beni destekleyen yanıt;
(( )

Şirket sonuçlara göre yazılımlara (düşükten yükseğe) Standart, Advanced ve Advanced + gibi dereceler verirken Microsoft OneCare bu derecelerden hiç birini elde edecek sonuç yakalayamadı. Bilinen yazılımlardan Norton 96,83%, Kaspersky AV 97,89%, Avast! Professional 93,86% oranında başarı gösterdiler.

:Murat kardeşimin emeğine saygımdan bu konunun tartışmaya açılmaması ve kapatılmaması için cevaplarımı geri çektim.  

Son Düzenleme: BOOMFUNKMCS ~ 08 Mart 2007 21:51