ad aware anniversary yükleme sorunu

HPQ-User
20-01-2009, 19:51   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

ıglesıas sormuş:
bgün yeni çıkan ad aware yüklemek istedim microsoft visual  c++ 9.0 service pack 1 hatası verdi galiba onu indirmemi istiyor fakat nerden indireceğimi bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum birde bana antivirüs ve antispyware önerebilirmisiniz bende a sguared antimalware ve antivir war nasıl iyilerm

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
xp pro sp2

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US) AppleWebKit/528.10 (KHTML, like Gecko) Chrome/2.0.157.2 Safari/528.10

Banned
21-01-2009, 00:17   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

buradan yükleyin.
sisteminizdeki antivirüs ve malware programı sizi koruyacak kapasitede ama bunların yanına ek olarak spybot ve trojan removeri de kurarsanız daha iyi olur.ayrıca firefoxla beraber McAfeeSiteAdvisor eklentisinide kullanmanızı öneririm.

ıglesıas
21-01-2009, 14:19   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
77 mesaj

yardımların ve tavsiyen için tesekkurler verdiğin linkten yükledim programı ama bılgısayara yuklerken şu hatayı werdi
visual c++2008 express enu has en countered  a problem during setup setup did not  altındada an error occurred during setup and a report was crated with useful information abut the pronblem encuuntered. bu hatayı microsofta bildirin  diye not yazıyor en altta

Banned
21-01-2009, 18:03   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

o zaman birde güvenli modda dene arkadaşım ama bana kalırsa boşver uğraşma bu ad-aware'le onun yerine sana Malwarebytes' Anti-Malware öneririm.yalnız sana şunuda söyleyeyim sisteminde zaten a sguared antimalware var bir daha ne diye ikinci bir malware programı kurmak istiyorsun ki o program sana hayli hayli yeter boşuna bir tane daha kurup sistemini kasma.

ıglesıas
21-01-2009, 18:52   |  #5  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
77 mesaj

bende öyle düşündüm haklısın ama benimki biraz inada bindi yardımların için cok tesekkurler tavsiyene gelince zaten ben antimalware derken  malware bytes kastetmiştim  asuguaredin free olanını kullanıyorum