Adını Unuttuğum Pc oyunları Yardım

Alquist336333
17-03-2019, 16:52   |  #1  
Alquist336333 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2019

 

Merhaba arkadaşlar, benim küçüklüğümde 3 sevdiğim oyun vardı, şimdi o oyunları oynamak istiyorum ama şimdi o oyunların adlarını bilmediğim için indiremiyorum.

1- Bu oyun savaş oyunuydu, yeşillikli bir arazide savaşıyorduk, iki takımda da doktor vardı diye hatırlıyorum (biri bizim takımda, diğeri karşı takımda), bu doktorlarda sadece sadece tabanca vardı, tabancayla çatışıyorlardı. Biz ya da takımdaki herhangi biri vurulunca doktor zamanında yanımıza gelirse iğne yapıp ayağa kalkmamızı sağlıyordu, E tuşuyla doktoru yanımıza çağırıyorduk. Bu ilk bölümüydü, ben oyunu demo olarak indirmiştim o zamanlar demo olarak oynadığım ikinci bölüm ise bir kapıdan geçiyorduk ve havada uçan uçaklara ateş ediyorduk, uçaklar da havadan bize füze atıyordu. Belki de noramlde 2. bölümde bu yoktur ben demo oynadığım için belirtmek istedim.

2- Bu da bir savaş oyunu, genellikle ormanlık alanlarda çatışırdıki uçaklara falan bin bilirdik. Oyunda hatırladığım en net kısım oyunun müziğiydi, oyuna başlarken ki çıkan loading ekranında War - Edwin Starr (Original Vinyl) şarkısı çalardı.

3- Bu oyunda hayvanları kullanabiliyorduk, sincap, kokarca vb. 2 hayvan daha vardı. 4 kişiye kadar oynayabiliyorduk diye hatırlıyorum, yerden silahlar ve yiyecekler alabiliyorduk. En net hatırladığım bölümü ise bir bölümde arabalarla çarpışıyorduk diye hatırlıyorum. Lütfen bilen varsa yazsın bu oyunları oynamak istiyorum :D Şimdiden teşekkür ederim.