adobe acrobat8 sorunu

HPQ-User
16-10-2008, 14:06   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

fenerbahçe sormuş:
Bir hafta önce adobe acrobat 8  proğramını sildim  fakat tekrar geri yükleme yaptım sizlerinde dediğiniz gibi revo  ile siliyorum silinmiyor çünkü silmem gerekiyor internete girdiğim zaman adobenin kullanıldığı sayfalara giriyorum artık adobe proğramı çalışmıyor ve virtual library diye 2tanede artı işareti yanyana bulunan bir hata veriyor kapatıyorum internet sayfası donuyor 2 dakika geçtikten sonra hata raporu gönder ve gönderme diye küçük bir sayfa çıkıyorvede o anda internet sayfaları kapanıyor.adobe acrobat 8 proğramının verdiği bu sorundan nasıl kurtılabilirim  sonsuz teşekkürler ve saygılar

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
intel core 2duo 2.20 ghz E4500 1 gb ram256 pcı ekran kartı

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)

stern
16-10-2008, 14:13   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,453 mesaj

internet explorer içersinde araçlardan internet seçeneklerine gelin burda gelişmiş sekmesinde üçüncü taraf tarayıcı uzantılarını etkinleştir seçeneğinin yanındaki işaretikaldırıp tekrar kontrol edebilirmisin

SAİNT
16-10-2008, 15:35   |  #3  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

hatan daha çok bana virüs olasılığını hatırlattı bir tarama yaptırdıktan sonra adobenin en güncel versiyonu 9 sanırım yanılmıyorsam sitesinden yükleyebeilirsin ayrıca açmaya çalıştığın belgeler sadece en güncel versiyonuyla açılıyor olabilir.