adobe flash player 9 sorunu

kudo
29-11-2007, 17:43   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
807 mesaj

yotubeye giriyorum video izlemek içn bole bişey cıkıyor

Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

verdiği adrese gidiyorum yukardan inecek onaylayacaksın diye bişey yazıyor ama bişey inmiyor flash player inmiyor 20 dk bekledim açılmadı  videoları izleyemiyorum bide web master la ilgilendiğim içnde webmaster kodları pc de aktif olmuyor mesela cgipin sitesine giriyorum anasayfadaki flash reklam görünmüyor sağtıklama yasağı olan sitelere giriyorum sağtıklanılıyor önceden tıklanmıyordu benim sitemde sağ tuş yasağı var proğram çalışmadığı içn sağ tıklaya biliyorum yani sadece bedne öyle oluyor proğram yuzünden anlata biliyormutym örnet : kayan yazı yapıyorum front pagede görünmüyor fare kodu atıyorum görünmüyor javasprit ler görünmüyor you tubede vido izleyemiyorum neyapacam lütfen yardım pc ye format atmakta istermiyorum ltfen ya

stern
29-11-2007, 18:31   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,453 mesaj

http://kb.adobe.com/selfservice/ ... externalID=tn_14157 linkteki araç ile sistmeinde bulunan flash playerı kaldır sonrasında www.adobe.com adresinde flash playerın en son sürümünü kurduktan sonra tekrar kontrol edermisn

kudo
29-11-2007, 19:24   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
807 mesaj

abi olmuyor adrese giriyorum bu rası açılıyor kb.adobe.com/selfservice/microsites/microsite.do sonra buyuk bi yazıyla Knowledgebase
ondansonrada 5 6 satır yazı var şimdi ben

flash ları açamıyorum görünmüyor videoları açamıyorum bazı likleri açamıyorum webmaster kodlarını görmüyor mesela frontpagede kayanyazı sağtuş kilidi fare imleçleri kaydırma çübükları vb. kodlar görmüyor anlatabiliyormuyum mesela download.chip ten flash player 9 indir diyor indir yazan yere tıklıyorum sayfa açılmıyor anlatabiliyormuyum ve adobe flash player 9 sistemde kayıtlı proğram ekle ve kaldırda kayıtlı ama işe yaramıyor kaldırıyorum adobenin sitesine giriyorum bekliyorum bekliyorum gelmiyor inndir.com dan indiriyorum yine işe yaramıyor ya lütfen yardım

stern
29-11-2007, 22:52   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,453 mesaj

http://download.macromedia.com/p ... ll_flash_player.exe bu araç ile ilk olarak kaldırmayı denermisn

kudo
30-11-2007, 10:34   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
807 mesaj

abi öncelikle link içn saol ama kaldırdıktan sonra adobenin sitesine giriyorum flash player bölümüne gine inmiyor şimdi  kıraloyun.com daki oyunları oynayabiliyorum bazı flashlarda açılıyor ama  youtube.com daki videolar bazı flashlar ondansonra chip.com anasayfadaki flashda acılmıyor lütfen yardım uninstall  yapiyorum olmuyor başka sitelerden indiriyorum flash player 9 u yukluyorum olmuyor neyapacam lğtfen yardım

kudo
30-11-2007, 11:17   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
807 mesaj

abi lütfen yardım
pc mde java yuklu değil yukledim ama yinede olmadı lütfen pc den anlayan arkadaşlar msn mi ekleyin lğtfen pc me format atmak istemiyorum Ağlıyor napolyon_321@hotmail.com abi lütfen pc den anlayan arkadaşlar lütfen size ihtiyacım var özel epostada yolayamıyorum javaspritlerde açılmıyor ay deli olacammmmmmmm

stern
30-11-2007, 11:47   |  #7  
Yıllanmış Üye
1,453 mesaj

Bilgisayarında anti virus programı var mı? varsa kaldırdıktan sonra tekrar kontrol etmeyi denermisn ayrıca internet explorer 7 kullanıyorsan araçlar|internet seçenekleri|gelişmiş bu bölümde sıfırla seçeneğini kullandıktan sorna tekrar kontrol edebilirisn. internet explorer 6 da ve 7 de yapman gereken ise yine gelişmiş tabında üçüncü kişilein tarayıcı uzantılarını etkinleştr seçeneğinin yanındaki işareti kaldırıp sistemi yeninden başlat ve tekrar kontrol et