adres Defteri

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
tugrulk
12-04-2005, 15:55   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

Merhabalar

Benim sorunum Outlook Expreste Adres defteri.Şirketimizde sürekli adres değişikleri olduğu için Adres defterimdeki kişiler sürekli değişiyor.Oysa ben bunları adres defterinden tek tek silmektense Excel sayfasından eklemek yada silmek istiyorum adres defterimdeki kişileri.

şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

egoist
12-04-2005, 16:19   |  #2  
Yıllanmış Üye
375 mesaj

Adres Defterini ac, Dosya dan ver-diger adres defterleri ni tıkla,
gelen pencereden Metin Dosyası (Virgulle Ayrılmış Degerler) i sec ve  ver i tıkla
gelen pencerede nereye kopyalayacaksan belirt (atıyorum = c:\address) sonra excel i ac
dosyadan ac ı tıkla, yer olarak dosya yı kaydettigin yeri bul ve "dosya turlerin" den tum dosyalar de karsına yedek aldıgın dosya gelcek secip AC de.
(veya direk yedek aldıgın (c:\address) klasore gidip dosyaya cift tıkla.)
Eger excel le acmaz sa birlikte ac yapıp excel i sec.

egoist
12-04-2005, 16:23   |  #3  
Yıllanmış Üye
375 mesaj

ve geri adres defterinde gorebilmen icin, Degişiklikleri yaptıktan sonra kaydet. Adres defterine gelip al de, aynı yontem yine. yine diger adres defteri  -  Virgulle ayrılmış degerler - ve degişiklik yaptıgın dosya yı secip al diyosun..

tugrulk
14-04-2005, 08:40   |  #4  
OP Taze Üye
16 mesaj
alıntı:
Gönderen : egoist

ve geri adres defterinde gorebilmen icin, Degişiklikleri yaptıktan sonra kaydet. Adres defterine gelip al de, aynı yontem yine. yine diger adres defteri  -  Virgulle ayrılmış degerler - ve degişiklik yaptıgın dosya yı secip al diyosun..

Merhaba, dostum egoist ilgin ve cevabın için teşekkür ederim,dediklerini yaptım ama excelde açarak sildiğim kişiler Outlook Expresi kapatıp yeniden başlatmama rağmen hala adres defterindedeler.yani silinmemişler.

ertan
29-03-2006, 01:05   |  #5  
Yeni Üye
24 mesaj

Verileri geri almadan önce adres defterindeki tüm kayıtları silmen gerekli.