Adres-telefon rehberi için program?

slayer1903
11-07-2016, 12:39   |  #1  
slayer1903 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Arkadaşlar merhabalar, işim gereği adres,telefon,mail ve o insanla yaptığım görüşmelerle ilgili bilgileri kaydedebileceğim kullanışlı bir program lazım oldu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yiğit Keleş
14-07-2016, 21:33   |  #2  
Taze Üye
7 mesaj

hocam face gruplarında sorarsan hemen cevap alabilirsin. bi de hangi platform için istedigini belirtmen daha iyi olue. java grubuna katılıp burdan sorun geri dönüş yaparlar hemen.

java grubu

Emin26
25-04-2019, 10:18   |  #3  
Taze Üye
19 mesaj

Aradığınız programa uygun bir CRM önerebilirim sizlere. Müşteri ilişkilerini yönetip, aynı zaman da müşterilerle yaptığınız görüşmeleri ip santralle birlikte aktivite kaydı olarak tutan ve ses kayıtlarını tutan bir sistem önerdiğim program. Evobulut. 

Çağrı merkezleri, eğitim danışmanlık firmaları ve birçok firma bu sistemi kullanarak potansiyel müşterileriyle program üzerinden çağrı başlatarak konuşup, bu konuşmaları hem aktivite kaydı olarak tutup hem de çağrı olarak saklayabiliyor. Bu çağrıları sonrasında o müşteriyle ne konuştum hangi aşamadayım kolaylıkla takip edebilir.

CRM in en önemli özelliklerini içerisinde barındıran bir sistem. İncelemenizi öneriyorum. CRM Ip Santral