adresim gitti

destkop
12-11-2006, 01:01   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
558 mesaj

arkadaşlar live mail kutusu için yöntemler vardı.onlara bakyıodum ülkemi fln değiştirdim ama bi baktım msn e giremiyorum.e maillerime bakamıyorum hiç bir şey yapamıyorum.msn e girdiğim zaman bana

[ Tüm kodu seç ] [ Yeni Pencerede Göster ]
Passport Kids üyeleri ebeveynlerinden izin almadan windows live messenger ı kullanamazlar
gibisinden şeyler söylüyor.glaiba yaşımı değiştirmediğimdenmi bu ne yapmam lzm yarıdm edinnnn[V][V][V]

barisaydiner
12-11-2006, 12:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
486 mesaj

https://accountservices.passport.net/

yukarıdaki sayfaya girerek hesap hizmetlerine gir ordan da oturum aç ve gerekli düzenlemeleri yap umarım olur.

TuncaBozkurt
12-11-2006, 12:38   |  #3  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

çıkan uyarıdaki siteye gidin.(iptal yerine diğer butona tıklayın.)başka bir hotmail adresini ebeveyn maili olarak belirleyin.maksimum 1-2 gün içinde bir aktivasyon amili gelecektir ebeveyn hesabına.o maildeki aktivasyon sitesini ziyaret edin.sorun çözülecektir(sonucu lütfen yazın)

destkop
12-11-2006, 18:20   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
558 mesaj

aktivasyon  mu bilmiyorum ama bi tane mail geldide bana çıkanların aynısı çıkıo.bi yerde hallettim ama bu sefer card number fln istiyodu anlamadım paralımı yoksa bnm bunu halletmem lzm yardım edin

destkop
12-11-2006, 18:34   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
558 mesaj

Yes, give desktopstigmata@hotmail.com permission to use Microsoft online services
(You can change this setting or close your child's account at any time. How?)
        No, deny desktopstigmata@hotmail.com permission to use Microsoft online services
karşıma bu seçenekler çıkıyor.yes dediğim zaman karşıma ya sign in ya da create account
çıkıyor.no dediim zaman yes ve no çıkıo no dediğim zaman en başa yes dediğim zaman giriş yappıyorum.
ne yapmam lzm

destkop
13-11-2006, 19:20   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
558 mesaj

arkadaşlar uğraşamadım gmail adresimi hotmail e kaydettimartık onunla devam etcem.ama bi sorun daha var.chipte adresimi değiştiremiyorum.öünkü çekilişe katılırken bnm yaşım tutmadıı için olmamıştı.anneme yeni hesap açtımKahkahagmail adresimle ve değiştiremiyorum.admin ler halledebilirse destkop@gmail.com u yapabilirlermi(annemin kul adını fln unuttumdaKahkaha)yardımlarınız için herkese saol

theironman
14-11-2006, 14:01   |  #7  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
destkop
arkadaşlar uğraşamadım gmail adresimi hotmail e kaydettimartık onunla devam etcem.ama bi sorun daha var.chipte adresimi değiştiremiyorum.öünkü çekilişe katılırken bnm yaşım tutmadıı için olmamıştı.anneme yeni hesap açtımKahkahagmail adresimle ve değiştiremiyorum.admin ler halledebilirse destkop@gmail.com u yapabilirlermi(annemin kul adını fln unuttumdaKahkaha)yardımlarınız için herkese
Selçuk İslamoğlu'na bir mesaj at sen; bu işlerle o ilgileniyor bizzat.