Adsl fatura sorunu?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Banned
15-02-2004, 04:17   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
109 mesaj

Selam herkese, işletim sistemi sorunumu çözdüm yasinkardeşimin sayesinde, çok mutluyum.Aklıma takılan bir soru daha var:
Biz şimdi 19 ocakta adsl ye başvurduk ve hattımız 27ocakta açıldı internete girmeye başladık, şimdi telekomun sitesinden fatura borcuna baktım, 45milyon yazıyor son ödeme tarihi ise 25 şubat.Fakat 356kb lık adsl borcu 87milyon olması lazım.Bazı aldığım duyumlara göre eğer ayın ortasında üye olunmuşsa yarım aylık bor diğer aya ekleniyormuş.Şimdi bizim az geldiğine göre ,bu gelen adsl haricindeki kullanım bedelimi(adsl haici kullanılıp kullanılmadığı bilinmiyor) yoksa yarım aylık adsl borcumu?

magunes117
15-02-2004, 05:18   |  #2  
Yıllanmış Üye
174 mesaj

sman9815 biz bunu nasıl bilebiliriz ki? Yani telefonla konuşan biz değiliz. 45 milyonluk konuştuysan adsl hariçtir...Göz kırpmaKusura bakma ama pek mantıklı olmamış soru.

hasanyasin
15-02-2004, 12:11   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,100 mesaj

Kızma be magunes hemen; adam merak etmiş sormuş, belki bilen vardır diye... Gülümseme

Sevgili Süleyman,
ADSL faturan biraz geç gelecek; ve biraz tuzlu olacak. Sen parayı yatırmışsın gibi bir kenara koy ve Telekom'un sana özel bedava ADSL hizmeti verebilme ihtimalini kafandan çıkar. Ayrı bir fatura gelecek, bir kaç satırlık. Her satırı ömre bedel... Gülümseme

Banned
15-02-2004, 14:01   |  #4  
OP Banlandı
109 mesaj

Yasin kardeş ne dedin oyle ya, yüreğime inecekti.Tamam bu gelen fatura eski konuşulmuş fatura olsun, bundan osnra gelcek olan ve senin yüklü diye tabir ettiğin, 2 aylık adsl borcu yükümü olacak(buna da razıyım) yoksa ayrı bişiler mi var.Şuna bi açıklık getiriversen.Daha yeniyiz adsl'de ilk fatura yı ödeyeceğiz, ondan merak ediyorum.

hasanyasin
15-02-2004, 14:15   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,100 mesaj

Sevgili Süleyman,
Sakın üzülme. Tuzlu derken, birikmiş olmasını kastetmiştim. Gelecek fatura, birikmiş aylar ve bağlantı ücretinden başka bir şeyle şişmiş olmayacak, korkma... Gülümseme

Banned
15-02-2004, 14:51   |  #6  
OP Banlandı
109 mesaj

Tamamdır kardeş teşekkürler, bende başka türlü anladım.Bağlantı ücretini nasılolsa verdik, diğerleride gelsin, nede olsa vercez,ek bi ücret gelmesinde.Hadi sağlıcakla kal.