ADSL Sağlayıcısını Değiştireceğim

D o ğ a n
19-06-2009, 21:05   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
534 mesaj

Merhaba arkadaşlar. Şu an TTNet 4 GB 1 Mbps kotalı kullanıcısıyım. Biri ADSL'in 8 Mbps 4 GB'ına geçmek istiyorum. TTNet'i 2yıldan uzun süredir kullanıyordum, hediye verdikleri kablolu modemi geri alacaklar mı?

Ve TTNet'i iptal ettirmek için ne yapmalıyım?

Kapalı Hesap (113439)
19-06-2009, 22:02   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
464 mesaj

ttnet iptal için bağlı oldugun telekom müdürlüğüne gitmen gerekiyor bildiğim kadarıyla. ve hattın sahibinin iptal işlemini gerçekleştirmesi gerek şahsen.

kablolu modemini geri alılar mı o konuda bilgim yok . sormak için ttnet müşteri hizmetlerini de arama, kapatıcam dersen telefonda feci lafa tutarlar seni kapatmayın etmeyin diye, sizi şu pakate geçirelim kıymayın bize gibisinden :)

ilginch
19-06-2009, 22:26   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,635 mesaj

sözleşme bittiyse, modemi alamazlar

D o ğ a n
20-06-2009, 14:42   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
534 mesaj

Dün müşteri hizmetlerini aradım ve kaç dakika bekledim telefonda, sürekli müzik çaldı onu dinledim. Kapattım en sonunda.

Gidip başvururum o zaman kapatmak için, sorarım alıyorlar mı modemi.

kero3838
20-06-2009, 17:16   |  #5  
Taze Üye
3 mesaj

adsl kapama işlemi şöyle olur önce vezneye borcunu ödersin son ay hariç son aydan kapatma işlemine kadarki gün hesaplanarak alınır buna da avans denir.Kişinin kendisi başvurmalı bir nufus kağıdı fotokopisi ile..Ayrıva kampayalı üyeler kampanya süresini doldurmamışsa modem ve aldıkları indirimler hesaplanak onlar da tahsil edilir ayrıca.Modemlerin geri alınması gibi bişey söz konusu değil yani.Zaten en büyük hata kampanyalara girmek arkadaşlar bedava yı almak iyidir ama geri vermeye gelince zoruna gider insanların neyin altına imza attığınızın farkında olun

D o ğ a n
20-06-2009, 20:40   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
534 mesaj

Benim şu ana kadar bir borcum yok. Borçtan kasıt aylık 29 liralık fatura olsa gerek. Hepsini ödemiştim. Katıldığım kampanyanın da süresi çoktan doldu, 3. seneme yaklaşıyorum. Bu durumda kablolu modemim bende kalacak ve sadece son ayın faturasını ödeyeceğim, böylece kapattıracağım. Doğru mu?

my_666
23-06-2009, 21:15   |  #7  
Taze Üye
9 mesaj

arkadaşım bende aynı paketi 2 yılı aşkın süredir kullanıyorum ve ben de  smile adsl e geçmeyi düşnüyorum kotam son iki aydır hiç kullanmadığım halde 5 GB tı geçiyor ttneti aradım adam gibi kimseilgilenmedi sürekli oyaladılar 45 tl den az fatura ödemiyorum ve bunun sebebininden bende aradılar oysa kullanmadığım dediğinden de doğru modemide almazlar.smile adslin çok süper kampanyaaları var bi sitesine girip takip et tavsiye ederim biri ye pek güvemiyorum  montaj vs. herşede para alıyolar