ADSL Tavsiyesi

Metalist
04-03-2010, 19:09   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba arkadaşlar. Şimdiye kadar doğru düzgün bir internet bağlantım olmadı. Kimisinde hizmet sorun oldu kimisinde kota. TTneT kablosuzu iptal ediyorum. Bana yeni bir firma tavsiye edebilir misiniz? Hizmette kaliteli olmalı. Yeni bir bilgisayar aldım, steam işine bulaşacağım yani indireceğim çok şey olacak. Bu yüzden kotasız alacağım. SuperOnline düşünüyorum fakat emin değilim. Ayrıyeten bir sorum daha var. Şimdi ben 8mps'ye varan internet bağlatsam, 15 GB'ı geçince 512'ye düşüyor. Peki 512 kbs Counter-Strike, Dark Messiah gibi online oyunlarla ping (latency)'ye sebep olur mu? İlgilenirseniz sevinirim :)

Kapalı Hesap (173263)
08-07-2010, 23:56   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Selamlar Metalist,

Açıkça söylemek gerekirse TTnet'ten başkasına kolay kolay güvenme derim.Çünkü diğerlerin öyle her yerde ulaşım ve irtibat yeri yok.TTnet favorim benim. İnternetin hızı bulunduğun yerin altyapısıyla da yakından ilgili. Ben 8096 kbps internet kullanıyorum TTnet'in o bile sık sık kesiliyor.Bazen bilgisayardan bazen ikamet ettiğin yerden kaynaklanıyor.Ama TTnet'ten iyisi yok gibi geliyor.Kolay gelsin.. :)Sosyal Profill     

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (170224) ~ 08 Temmuz 2010 23:58