adsl Türk

platinumuser
18-11-2008, 01:52   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
18 mesaj

http://adsl.turk.net/adsl.asp?re ... z_ZYCFQtWtAodQ3qTYw

Arkadaşlar aranızda kullanan var mı bunu?Kullananlar memnun musunuz?Telekom tekelinden kurtarır mı bizi bu hizmet?

physfg
18-11-2008, 03:22   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj

tt ile bi farkı yok ki...

"Kampanya fiyatları; kotalı paketlerde ve 1 Mb sınırsız pakette modemsiz seçenekler için ilk 5 ay, kablolu modem seçenekleri için ilk 4 ay, kablosuz modem seçenekleri için ilk 3 ay geçerlidir."

diyor...yani 3-5 ay sonra 49 ödeyeceksin...1M sınırsız için.

alexkidd
18-11-2008, 12:37   |  #3  
alexkidd avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
361 mesaj

dostum suan icin telekomdan daha iyisi yok ona mecburuz yani bunu sana iki satırla acıklayım, Turkiyede sadece telekomun alt yapısı oldugundan dolayı baska hicbir firma adsl hizmetini bireysel olarak saglayamıyor Turk Net, biri, smile yada baska bir firma sen onlara parayı oduyorsun onlar gidiyor telekomdan satın alıp sana satıyor yani suan icin en mantıklısı telekom en azından hızlı cozum olur turknetten alsan sorun olacak ondan sonra sen turknete onlar telekoma felan uzayacak is

emre__
18-11-2008, 14:15   |  #4  
emre__ avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,519 mesaj

mahallende kablotv nin interneti veya fiber optik felan varsa onları anternatif olarak kullanbilirsin. digerleri telekom la aynı he birde bağlanti parasını peşin alıyolar 30 ytl yi diyerlerinde telekomda taksit yapıyor.

Son Düzenleme: emre__ ~ 18 Kasım 2008 14:16
omer_6134
18-11-2008, 14:18   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj
ondur
dostum suan icin telekomdan daha iyisi yok ona mecburuz yani bunu sana iki satırla acıklayım, Turkiyede sadece telekomun alt yapısı oldugundan dolayı baska hicbir firma adsl hizmetini bireysel olarak saglayamıyor Turk Net, biri, smile yada baska bir firma sen onlara parayı oduyorsun onlar gidiyor telekomdan satın alıp sana satıyor yani suan icin en mantıklısı telekom en azından hızlı cozum olur turknetten alsan sorun olacak ondan sonra sen turknete onlar telekoma felan uzayacak
Yanlış bilgilendirme. Turk.net ve telekom ayrılar. Biri,smile falan türk telekomdan alıp satıyorlar ama turk.net'in kendi alt yapısı var.

physfg
18-11-2008, 14:53   |  #6  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj
ondur
dostum suan icin telekomdan daha iyisi yok ona mecburuz yani bunu sana iki satırla acıklayım, Turkiyede sadece telekomun alt yapısı oldugundan dolayı baska hicbir firma adsl hizmetini bireysel olarak saglayamıyor Turk Net, biri, smile yada baska bir firma sen onlara parayı oduyorsun onlar gidiyor telekomdan satın alıp sana satıyor yani suan icin en mantıklısı telekom en azından hızlı cozum olur turknetten alsan sorun olacak ondan sonra sen turknete onlar telekoma felan uzayacak
sonra herkes bahçevanaBeğendimKahkahaIslık

alexkidd
18-11-2008, 15:41   |  #7  
alexkidd avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
361 mesaj
OOOOMMMMEEEERRRR
Yanlış bilgilendirme. Turk.net ve telekom ayrılar. Biri,smile falan türk telekomdan alıp satıyorlar ama turk.net'in kendi alt yapısı var.
"Türk Telekom tarafından getirilen internet trafiğinizi Türkiye genelinde 28 il ve 33 noktadan Turk.Net kendi omurgası üzerine alıyor"
KAYNAK TURKNET RESMİ WEB SİTESİ

ben tellcom la calıstım bir donem suan bir tek o veriyor kendi alt yapısından oda sadece istanbulda atasehirde kendi servis santrallerini kurdu buda yaklasık 16 milyon dolara mal oldu eger istersen baska bir saglayıcıdan suanda oyle bir saglayıcı yok yanlız ben illede isterim dersen metresini 7 euro + kdv ye evine cekebiliyorlar tabi evine yakın bir yerde servis saglayıcısı hizmeti alabilecegin telekomdan baska bir santral varsa

saygılar

platinumuser
19-11-2008, 22:53   |  #8  
OP Taze Üye
18 mesaj

arkadaşlar peki smile kullanan var mı aranızda,maşallah 2 senedir herhangi bir sorun yaşamadım ttnetten ama tt net 4gb 1mpbs 29 ytl,smile sınırsız 1 mpbs 29 ytl.Ayrıca benim bazı arkadaşlar yaklaşık 7 aydır sorunsuz kullanıyorlar,ama güvenemiyorum smileyede.Aranızda kullanan,tavsiye edecek olan var mı.

platinumuser
20-11-2008, 16:56   |  #9  
OP Taze Üye
18 mesaj

pardon tarife konusunda yanlış bilgilendirme yapmışım bugün smile yetkili satıcısıyla konuştum,fiyatlar ttnetle aynı,hiçbir avantajı yok.