Advanced System Optimizer / Safe Uninstaller

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
odilya
23-03-2006, 21:17   |  #1  
odilya avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
105 mesaj

Advanced System Optimizer'ın Safe Uninstaller seçeneğini kullanarak bir programı kaldırmak istediğimde ''Uninstall Program'' dediğimde hiç bi şey olmuyor.Daha önce bunu kullanarak bir program silmiştim.Ama şimdi olmuyor.Kaldırmak istediğim program '' Google toolbar ''

Neden böyle oldu acaba???

Der Rote BaroN
26-03-2006, 19:13   |  #2  
Der Rote BaroN avatarı
Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

Bahsettiğin programı çok fazla kullanmadım, fikrim yok ama; google toolbarı eğer denetim masasından da kaldıramıyorsan, IE'da önce adres çubuğunun olduğu araçlar menüsene sağ tıklayıp google toolbar onayını kaldırıp sonra da kurulu olduğu klasörü silerek kaldırabilirsin. Bu işlemler bittikten sonra denetim masasından tekrar kaldırmayı denediğinde kalkacaktır.

odilya
26-03-2006, 23:27   |  #3  
odilya avatarı
OP Yıllanmış Üye
105 mesaj

Zaten sorun programı kaldırmakta değil.Denetim masasından daha sonra kaldırdım zaten google toolbar ı.daha önceden program kaldırırken Advanced System Optimizer'ın Safe Uninstaller seçeneğini kullanıyordum.Fakat bu google toolbar da bi işe yaramadı.

odilya
06-04-2006, 15:49   |  #4  
odilya avatarı
OP Yıllanmış Üye
105 mesaj

walla şimdi Your Uninstaller! 2006 diye bi program buldum.mükemmel bi şey... bir program kaldırıldıktan sonra onun geride bıraktığı şeyleri bulup onlarıda ortadan kaldırıyor... artık istediğim kadar program kurup beğenmezsem kaldırabilirim :)