After Effect Render alabilecek var mı ?

fitnesscoacharda
16-05-2020, 23:37   |  #1  
fitnesscoacharda avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Herkese merhabalar,
Foruma çok uzun yıllar girmemiştim. Dolayısıyla eski kullanıcı adım ile de giriş yapamadım sıfırdan kullanıcı açtım.

After Effect CC 2018 veya Media Encoder konusunda acil yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar.
Yurtdışında yaşıyorum, yeni bir Youtube kanalı oluşturdum onun introsu için de bir web adresinden intro satın aldım ve baktım ki After Effect ile editlenmesi gerekiyor girdim düzenledim kendi çapımda fakat projeyi videoya dönüştürme (render alma) konusunda hata veriyor.

Ricam şu ki eğer hali hazırda video editleme işleriyle uğraşan arkadaşlar vardır illa ki aramızda, lütfen skype ile iletişime geçebilir mi benimle satın aldığım intro klasörünü yollamak istiyorum 1 saatlik bir iş render alıp tekrar bana yollayacak bu kadar. Benim pc eski ve bu programları hiç kullanmayı bilmiyorum dolayısıyla işin içinden çıkamıyorum.

Videomu editleyen arkadaş böylece klasöre de ücretsiz sahip olmuş olacak. Onu da kendi stiline göre başka şekilde kendisi için ya da başkaları için editleyebilir başka bir zaman.

Skype için ulaşım:   fitnesscoacharda

Teşekkürler, iyi forumlar !