Ağ bağdaştırıcısı aniden durdu

worapsow
03-04-2011, 18:56   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar slm bu forumdan pek cok konuda yardim aldim bu sefer konuyu bulamadigim icin kendim acmaya karar verdim cunku bana sadece burasinin yardim edebilecegini dusunuoyrum :)

Benim sorunum win 7 x64 yuklu samsung r510 marka laptopda surf yaparken atheros marka ağ bağdaştiricisinin aniden durmasi, pcnin kasmaya baslamasi kasarken pcden gelen seslerin bile kasinti seklinde cikmasi. ag bulunamadi yazio ki sadece benim agim olsa etrafda amenna yaklasik 15 tane wireless ag var bulundugum cevrede. yeniden baslattim ayni sey ag bulunamadi diyor ve pc kasiiyor aygit yöneticisine baktim bi sorun gozukmuyo. pc ye recovrey yaptim yaklasik 3 ay once aldigim yedği yukledim acildiginda systray de herhangi bi icon yoktu ne wireless a dair ne baska bisey. wireless adaptörünü devre disi birakip yeniden baslattim pc de kasma duzeldi kabloluya gectim hersey gayet duzgun simdi durumun yazilimsal olmasi icin dua ediyorum ama formatta bile deişmeyen bi durum ne olabilir merak icindeyim sizce benim ağ bağdaştırıcısı yalan mi oldu ne kadar acik oldu bilemiorum ama yorumlarinizi bkeliyorum tşk simdiden

worapsow
04-04-2011, 09:23   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

garantiside bitmişti gidim yeni bi ağ adaptoru falan taktirim bari